SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wuder - pociagnij do 8 tygodni, nie ma problemu, szczegolnie na krecie. Zamien tylko cwiczenia, tam gdzie ze sztanga to na sztangielki, itp.

Tomaszku - widocznie takie Twoje bicepsy. Jezeli przy takiej intensywnosci nie czujesz mikrouszkodzen, - w co watpie - to znaczy ze nie robisz cwiczen z odpowiednia technika lub taka ich fizjologia.

Plan dziala a 90% cwiczacych ze stazem do 3-4 lat.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2482
Witam! rozpocząłem dzisiaj treningi bicepsów planem Mowashi'ego,bede was iformował o ewentualnych postępach. Narazie mam pytanie, nie mam modlitewnika i zastąpiłem go uginaniem z hantlą w oparciu o kolano, chyba dobrze?jakim chwytm go robić, normalnym?
ja to rozumie tak:
sztangielki stojąc 3x12-15(tu w 1 poscie nie zostało napisane jaki chwyt, chyba "młotkowy"?
sztangielka w oparciu o kolano 3x12-15(chwyt normalny?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2482
jeszcze jedno Mowashi

czy mozna zastosowac takie 6 tygodniowe cykle do pozostalych partii(wszystkich), jak na moje oko można,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2142
WIec Doradz mi jak mam tego bicepsa cwiczyc ale ja go cwiczyc z tricepsem cale ramie zeby zwiekszyc jego obwod:) ale 2 cwiczenia to za mało.. na bica przynajmniej 3 :) jak juZ:)

ToMaShQoo-->ZMC-->19;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
uncomm ja Ci odpowiem :) oczywiście, że powinieneś zastosować cykl 6 tygodniowy na wszystkie partie. Po skończonym cyklu robisz regeneracje i od nowa jakiś cykl. =]

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
NO CÓŻ CO JA MOGĘ POWIEDZIEĆ...
PRZEZ TYLE LAT CO CWICZE ZAWSZE ŁACZĘ PRZYNAJMNIEJ 5 SERII BICEPSU Z 5 TRICEPSU, A CZESTO ROBIE 10 SUPER SERII.NA BICEPS ROBIE 13-14 SERII A NA TRICEPS OKOŁO 15.LICZBA POWTÓRZEŃ WACHA SIE OD 8 DO 13.PRZEWRY MIEDZY SERIAMI 2 MINUTY.SZYBKIE TEMPO WYKONYWANIA ĆWICZEN GDYŻ NA TYM WŁAŚNIE POLEGA TRENING SYSTEMEM BUDY BULDING (KSZTAŁTOWANIE CIAŁA).WYKONUJE 3 CWICZENIA NA BICEPS I 3 NA TRICEPS.JEŻELI NP. 40 KG PODNIESIESZ 5 X 8 POWTORZEN TO NASTEPNYM TRENINGU DODAJ DWA KILO I CWICZ TYM CIEZAREM AZ DOJDZIESZ ZNOWU DO 8 POWTORZEN ITD.NIE MOZNA DOBIERAC CIEZARU TAK ZE MOZESZ WYKONAC 10 POWTORZEN A ROBISZ 8 BO TO NIE DA DOBRYCH REZULTATOW.ZAWSZE NAPINAM PO SERII CWICZONY MIESIEN PRZEZ 10 SEKUND.JAK JUZ PISALEM WCZESNIEJ CWICZENIA NALEZY DOBRAC TAK ZEBY CZUC BYLO ZE MIESIEN SIE POMPUJE BO NP. MNIE NIEKTORE CWICZENIA PRAWIE WOGOLE NIE POMPUJĄ.TO NARAZIE TYLE:)

anakonda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
AHA JEŻELI RECE BOLĄ PO TRENINGU JAKIEŚ 2-4 DNI TO JEST DOBRZE:)

anakonda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pisz prosze normalna czcionka, z wlaczonym CapsLockiem wyglada to tak jak bys krzyczal.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzyczał

Mawashi a po tym Twoim calym cyklu i dwutygodniowej regeneracji mozna powrcocic od nowa do cyklu i efekty podobne beda? czy nalezy juz jakis inny plan na bica ulozyc? mi sie zdaje ze do prawidlowego rozwoju po Twoim cyklu i regeneracji nalezaloby jakis inny trening zrobic, np z progresja na modlitewniku lub jakies inne cwiczenie dac zamiast wyciskania ssztangielek, czy uwazasz ze ten trening jest ponadczasowy i mozna go stosowac w paru cyklach jeden po drugim (oddzielając cykle oczywiscie regeneracja)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mozna stosowac go stale, oczywiscie jezeli wogole nie zauwazasz postepow nalezy stosowac inne cwiczenia, lub dodac w planie po 1-2 dodatkowe serie w jednym cwiczeniu.
Tutaj nie bedzie stagnacji z powodu stosowania tych samych cwiczen, poniewaz kluczem do roznorodnosci jest zaskakiwanie miesni roznymi bodzcami - a te zapewniamy zmieniajac intensywnosc treningow i cwiczenia miedzy poszczegolnymi planami. W pewnym sensie jest to plan uniwersalny.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium