SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 717
co do rozciągania to są spory jedni uważają że są szkodliwe inny że pomagają . Jak chcesz coś w tym stylu robic to stosuj zwisy na drążku odprężają kręgosłup itp (oczywiście swobodny zwis bez ciężarków )

Nie poddawaj się bez walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 717
poszukaj na forum bo zdaje mi się że było już sporo pisane o rozciąganiu a wzrost

Nie poddawaj się bez walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
skonczył już ktoś tą kuracje oprucz djkg6? jaK TAK to PROSZE NAPIOSAC jakie były wyniki.... z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 717
napisane jest wczesniej cofnij sie kilka postów !!!!!!

Nie poddawaj się bez walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
rulezzz jak tam u Ciebie? Widzisz jakieś efekty?

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
2,5 cmtra, zasiegu nie mierzylem zmierze dopiero jak skoncze. zostal mi jeszcze tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2129
Sprawdza się u Was metoda? (wzrost ojca + wzrost matki + 20cm)= wasz ostateczny wzrost

I will show you how great I am.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2129
Ojj i to wszystko trzeba oczywiście na 2 podzielić :D

I will show you how great I am.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2129
Ojj i wynik należy na 2 podzielić :D

I will show you how great I am.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
jedna z najbardzeij "gownianych" metod sprawdzania przyszlego wzrostu jakie poznalem. ktos sobie wymyslil i rozpowiedzial a ludzie to lykaja. gdzie tu logika? czego 20cm, a nie np. 19/18. metoda ta polega glownie na tym zeby przyblizyc przyszly wzorst na zasadzie banalnego dodawania. czy to ma sens jezeli wynik moze byc nawet do 20cm inny? to jest ku**a jak wrozby? ta metode to sobie mozesz w andrzejki zastosowac^^.

hmm to moze ja teraz moja wymysle? (wzrost matki + wzorst ojca + 190) : 3=

buehuehu dostane nobla za to? <rotfl>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium