SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Wszystko w nadmiarze szkodzi ! chyba oczywiste , porównałem wtedy syntetyczny GH do tych waszych sumpementów i że syntetyczny GH ma skutki uboczne. A ta arginina i te witaminki mogą zaszkodzić pod warunkiem że przedawkujesz je w choooj albo będziesz miał jakieś uczulenie , więc nie wiem o jakich skutkach rulezzz ty kooowa pisałeś że ja napisalem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
zamachowy czytaj uwaznie !! napisalem ze NIE TY, TYLKO DONJAZYRESKO pisał o skutkach ubocznych. dawka x2 to "w choooj"? no to chyba oczywiste ze jak przedawkujesz kazdy lek to zaszkodzi. a inne suplementy sa spozywane w normlanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Rulezzz może weź pójdź porozmawiać z Psychologiem.
Przekrecasz wszystko to co ktoś napisze. Zachowuj się jak facet a nie dzieciak. I nie popadaj w paranoje z tym jadłospisem, tam są niewielkie ilości w porównaniu do tablet, przykładowo ktoś tam pisał że dawka dzienna wynosi 3 kaps. a ktoś przekroczył ja 2 krotnie. Pomyśl troche i wtedy napisz.
Zresztą dla mnie to jest paranoja żeby łykac coś na wzrost...
Same ćwiczenia, systematyczność, odpowiednią dieta wystarczy. To już jest Paranoja Zakompleksienia. Żal mi takich osób..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Aminokwas trudno przedawkować , co do witamin szzcególnie takich które rozpuszczają się tylko w tluszczach czli A D E K ( te dobre dla kości ;d ) to juz nie polecam brać podwójnych dawek jeśli się normalnie odzywiasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
ok jutro mam wizyte. ^^ twoje uwagi na moj temat mnie gowno obchodzą juz ci pisałem to. to ze ty uwazasz, ze to paranoja to twoja sprawa. tak samo moze pomyslec o osobie ktora uprawia sport, cwiczy na silowni, jakiś maniak komputerowy, że chyba jesteś poj*bany, że chce ci sie "męczyć". Oceń teraz jego zachowanie, bo myśle, że lubisz sport tak jak ja i wielu tutaj obecnych. w tej sytuacji ty jesteś maniakiem a my sportowcami. wiadomo sport wcale taki zdrowy nie jest, bo pod koniec zycia odbije sie na nas, tak jak może te suplementy.

nie mam ochoty dalej kontynuowac z tobą tej klotni bo znowu cos wymyslisz...

zamachowy dawki witamin nikt nie przekraczeł.

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-05-20 17:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
rulezz, ogarnij sie.. piszesz prowokatorską wypowiedź tylko po to zeby Don~ sie zdenerwował a potem zaczynasz temat od nowa- to ty masz problemem, nie on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
ok dobra, moze przesadzilem, ale denerwuje mnie to ciagle naskakiwanie na mnie...
ja szanuje wasze zdanie, wy mojego nie. nikogo nie wyzywam, wy niestety tak.

temat dkjg6 zamienilismy w wojne slow, ja tego nie sprowokowałem.

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-05-20 18:04:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Rulezzz co Ty porównujesz?
Siłownia i inne sporty to są sporty, a wyciąganie kręgosłupa to jest sport? Na to nawet nie ma Treningu opracowanego przez fachowocow. Jedyne wskazanie to Sport, jakikolwiek, a zwłaszcza Koszykówka, Siatkówka.
Dla uzupełnienia Twojej wiedzy...
Ktoś kto chce być wielki, umieśniony i dąży do tego po trupach to Bigoman. To jest określone fachowo, a co do Kogoś kto by chciał urosnąć? Ja nie słyszałem, bo to nawet nie jest brane pod uwagę specjalistów, wniosek = genetyka. Pzdr i ogarnij.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
dobra koniec, nie przegada. miej ty ostatnie slowo, bo ja juz nie mam sił.

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-05-20 18:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
Czyli w końcu będą skutki uboczne czy nie ? Bo już sam nie wiem chociaż myślę że nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium