SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 191496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Lepiej z wyliczaniem bo nigdy nie wiesz czy dostarczyłeś odpowiednią ilość kcal i btw. Z drugiej strony ciężko trafić w zapotrzebowanie więc moim zdaniem powinieneś ułożyć sobie dietę i zamieniać posiłki o podobnych wartościach będzie łatwiej i przejdź na zbilansowaną.

Zmieniony przez - _Boston_ w dniu 2010-05-28 16:29:34

Zmieniony przez - _Boston_ w dniu 2010-05-28 16:29:50

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 245
Cześć! Mam pytanie odnośnie posiłków "przed" jak i "po" treningowych, mianowicie, na siłownię mam możliwość chodzenia tylko rano, po śniadaniu. Treningi aerobowe (dokładnie piłka nożna) mam praktycznie codziennie między 17-18. Jak rozłożyć te posiłki i w jakich wartościach? Dzięki, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
A np. lepiej zawsze wiecej zjesc czy mniej? Przykladowo gdybym mial zapotrzebowanie 2500 to lepiej zjesc 2800 czy 2200 i jak mniej bym jadl to duza bieda wtedy?

Zostane poki co na 'moim ckd' i zobacze jak z efektami bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Jeżeli jesz więcej niż zapotrzebowanie - tyjesz. Jeżeli mniej - chudniesz. Zależy od celu.

Warszawiec - Po śniadaniu możesz iść na siłkę, jak dasz tłuszcze do śniadania to odstęp od treningu 2h conajmnniej. Posiłi rozłóż tak żeby były regularne zazwyczaj jest to co 2 - 3h.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Czy możliwe że przy białku w okolicach 2,4 jestem przebiałkowany? Pytam ponieważ w objawach przeczytałem że powoduje to senność a ja takową niestety mam już od dłuższego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13123
Zejdz na 2 i zobacz jak się wtedy czujesz. Ile masz WW i T?

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
następny z przebiałkowaniem wyskoczył

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
ee z tego to czytam to raczej przy 2.4 to jest mało możliwe
Ale BTW mam około
WW : 5.4
B : 2.4
T : 1.5
s.m.p.a właśnie przez to że chyba za dużo forum czytam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3860
Mam pytanie jeśli w diecie wychodzi mi 138g białka potrzebne a ja spożywam 120 ma to jakiś wpływ na mieśnie i moja redukcje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Co rozumiesz przez potrzebne? Białko w okolicach 2g wystarczy.

Eee... Lubię placki ^^

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium