SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
+ KTO KAŻE ci JEŚĆ CO 3H?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80252
ile pastlek stewi dac na omlet ze 55g owsianych i 60g mąki żytniej zeby był wyczuwalny smak?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 318
popuri
Hipsterski wynalazek :D Ja wolę tradycyjne kakao


Jestem uczulony na kakao


Koniu151
karob, stewia, jagody goi, to cienka granica na drodze do homoseksualizmu.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-03-20 15:40:43



Po co to obrażać ludzi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Nikt nikogo nie obraża tylko podkreśla że to troche "hipsterskie" i czesto są delikatnym pregięciem w stronę eko/bio



Co do stewii - najlepiej wcale z mojej perspektywy - nie dzierżę tego smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Tak z ciekawości...

http://www.lubella.pl/pl/produkty/makarony

"
Lubella Classic

Makaron Lubella wytwarzany jest z wysokiej jakości pszenicy. Specjalny proces mielenia pozwala otrzymać z niej mąkę, dzięki której makaron jest odpowiednio twardy i doskonale sprężysty. Odpowiedni proces suszenia sprawia, że makaron Lubella nie skleja się i zachowuje naturalny zapach oraz złocisty kolor."

Ta mąka = mąka durum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 318
Uwagi w stronę homoseksualizmu były i nadal są w moim mniemaniu obraźliwe i prymitywne. Szczególnie, że nikt tu nie poruszył przesadnego pójścia w kierunku BIO. Jestem uczulony na kakao dlatego pytam o karob. Kupiłem, spróbowałem i bardzo mi smakuje. Jest lekko słodkawy więc obawiam się węglowodanów ... Mam ściśle określoną dietę i staram się jej przestrzegać, dlatego konsultuję tutaj wprowadzenie nowych rozwiązań ... Padło słowo klucz "karob" i jad się wylał, by być uszczypliwym, zabawnym i niedojrzałym, bo jaki dorosły człowiek w taki sposób przedstawia swoje podejście do produktów typu karob, stewia, jagody goji.
Jeśli ktoś jest BIO freakiem to jego sprawa i żadnej krzywdy mi nie wyrządza więc niech sobie jest ... Najważniejsze, żeby się dobrze czuć w swoim ciele, bo dieta to nasze ciało. Ludzie przesadnie jedzący produkty BIO dobrze się z tym czują i uważają, że robią wiele dobrego dla swojego zdrowia. Przede wszystkim psychicznego. BIO freak Ci z garnka wyjada heteroseksualną polędwice wołową usmażoną po 30 sek z każdej strony ? Już nie piszę spamu. Przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
niekoniecznie
musi być napisane że z durum
bo też może inny gatunek i innego przemiału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 318
popuri
niekoniecznie
musi być napisane że z durum
bo też może inny gatunek i innego przemiału



A z semoliny ? Niby to najszlachetniejsza forma mąki pszennej.
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium