SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Shrimp, Dotka, na zupę kiedyś dawałam, bardzo lubię taką najprostszą --> https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s11.html#post3
Jak bilans pozwala to proponuję dać więcej masła, niż ta minimalna ilość, która jest w przepisie (pyszny tłuszczyk ). Tak też dzisiaj zrobiłam. I dałam kleks śmietany na wierzch. Ale i bez tego jest ok- żadną zupą dyniową nie pogardzę. Najistotniejsze żeby trafić na smacznej odmiany dynię, wyraźnie słodką.
Krewetko, jak dla mnie dynia i buraki to było zbawienie, kiedy w misce pojawiało się dużo węgli no ale ja jestem ogromną fanką obu tych warzyw.
A co do koszulki, podrzucę firmę jak się sprawdzi. Jednak dopiero wieczorem ją przeprasowałam, żeby utrwalić farby, zatem pierwszą próbę przejdzie po kolejnym trening. Próba będzie trudna, jeśli spocę się tak jak dzisiaj, bo koszulkę mogłam wyżymać.

Marta

------------------------

20. 08. 2012r.



założenia: B 130 W 130 T 100


+ sałata lodowa, ogórki świeże, sok pomidorowy, szczypior



Dzień 2- siłowy
1. wyciskanie leżąc na piłce 5x5 4kgx 5/ 5,5kg x 5/ 7,5kg x 5/ 9,5 kg x 5/ 11,5 kg x 5

2. invert rows 5x5 *

+ 4x po 3 obwody **

8 ninja jumps

6 thrustersow

5 Sumo DL Hi Pull

4 burpee

Czas 4 obwodów: 22:36

* Starałam się na prostych, ale nie obyło się bez części na podwyższeniu
** burpee męskie z wyskokiem, thrusters i SDLHP- 16kg

+aero 10minut

Miały być interwały, ale nie dociągnęłam nawet jednego. Ostatecznie zebrałam się na aeroby, ale że szły mi w emeryckim tempie i do tego czułam się dość niekomfortowo, po prostu cała się kleiłam od potu, zakończyłam je po jakże długim czasie.



kombucha, chia, magnez + B6

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Ja Cie podziwiam, ze tak z wlasnej woli robisz ten trening

A koszulka super, tez taka chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Owieczko dobrze, że jesteś

A bluzka super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Viki, lubię się maltretować
Jagódko



21. 08. 2012r. DNT

Wszystko mnie boli. Ledwo wstałam z łóżka. Za to kocham pierwsze tygodnie nowych treningów Gorzej będzie jutro przed treningiem



założenia: B 130 W 130 T 100


+ ogórki świeże, sok pomidorowy

nigdy chyba nie było u mnie tak skromnie z niewliczanymi warzywami, no ale prawie kilogram dyni robi swoje



kombucha, chia, magnez + B6

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O jak fajnie, że wróciłaś Super koszulka Powodzenia z treningami Ovejko.
Dyni muszę spróbować, chyba nigdy nie jadłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
I parszywiec był Dzielna jesteś, bardzo dzielna

Ja też dyni nie znam, ale więcej wpisów dyniowych i skończę jak z brukselką

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16345
Mam pytanie, ile tak na oko zjadasz g warzyw dziennie? min. i max.??:PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Lejdi, Mis, spróbujcie koniecznie chociaż z dynią to właśnie jak z brukselką, albo się kocha albo nienawidzi

Bacowski, myślę, że dziennie około 1,5 kg

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


22.08.2012r.



założenia: B 130 W 130 T 100


+ fasola szparagowa, brukselka, ogórki świeże, kalarepa, pomidory, cebula, szczypior



Dzień 3- siłowy

1. Push press 5x5 15kg x 5 / 18kg x 5 / 21kg x 5 / 24kgx 5/ 27kg x 4

2. Zarzut 5x3 18kg x 3 / 21kg x 3 / 24kg x 3 / 27kg x 3/ 30kg x 2

+ 30-25-20-15-10-5

Sit upy
Wznosy z opadu na piłce
Turlanie piłki pod siebie

Czas: 22:02

Mój brzuch.

+ aero, 20 minut




kombucha, chia, magnez + B6

-----------------------------------------

23.08.2012r.



założenia: B 130 W 130 T 100


+ brokuł, pomidory, ogórki świeże, szczypior, cebula, kapusta czerwona



Trening GPP:

15x invert rows
30x pompki
45x przysiady

20 min: ilość obwodów = ???
Odznaczałam kreski a i tak się pogubiłam. Widocznie dla pracy mózgu już zabrakło sił
Uparłam się na wszystkie męskie pompki przez co weszło więcej przerw. Invert rows już z podwyższeniem, oprócz kilku sztuk zwykłych na początku.




magnez + B6

-------------------------------

24.08.2012r. - DNT

dogorywam



założenia: B 130 W 130 T 100


+ fasola szparagowa, sałata lodowa, pomidory, cebula, szczypior



chia, magnez + B6

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


24.08.2012r. - DNT



założenia: B 130 W 130 T 100 (przekroczone jednym jajkiem )


+ fasola szparagowa, ogórki świeże, kapusta pekińska, pomidory, cebula, szczypior, sok pomidorowy



magnez + B6, chia

***

25.08.2012r. aero- rower

Powinnam zrobić siłowo-wytrzymałościowy,ale wczoraj miałam gości a dzisiaj za to znajomi wyciągnęli mnie na rower. Zrobiliśmy niezły kawałek i jak usiadłam po powrocie do domu to już najchętniej siedziałabym bez ruchu. Ale było fajnie



Nie wiem co jest grane, bo jem niemało a dzisiaj to już całkiem załączyło mi się ssanie. Ponieważ długo siedzę to nie będę przymierać głodem, zatem dożarłam i trochę przekroczyłam bilans. (Warzywa nie pomogły ) Czyżby potrzeba nabrania sadła na nadchodzące chłodne dni? Drogie Ladies, zatem zima będzie w tym roku wyjątkowo mroźna! Śmiało możecie uzupełniać ewentualne braki w ciepłej odzieży i kupić większy zapas opału.
(Postaram się opanować, a jak będzie trudno i ten mechanizm się utrzyma to ściacham tłuszcze kosztem węgli, bo te pierwsze wchodzą mi z największą lekkością. Zresztą taka zmiana pod innymi względami wyszłaby mi na dobre i już się nad tym zastanawiałam wcześniej, tylko ja tak lubię wszystko wytaplane w tłuszczu. I orzeszki )

założenia: B 130 W 130 T 100


+ ogórki świeże, kapusta czerwona, pomidor, cebula, szczypior, sok pomidorowy, rzodkiewki



magnez + B6, chia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium