SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
lepiej sie zdecyduj co chcesz zrobic.w zasadzie po to dzieli sie okresy na masowe,silowe,i rzezbienia.nie mozna miec w wszystkiego naraz.napewno jest to mozliwe do zrobienia ale raczej ani nie z moja ani twoja wiedza.mozesz budowac mase i potrzrebujesz do tego duzo kalorii a co sie z tym wiaze napewno jakis procent otluszczenia,mozesz tez budowac czysta mase bez zalewania sie ale bedzie szlo cholernie powoli albo zrobic deficyt i zaczac palic tluszcz.no chyba ze lecisz na gh wtedy to co napisales jest mozliwe jak najbardziej.jesli sie myle prosze o poprawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
600 kcal (1.85g/kg) wegle
960 kcal (3g/kg) bialko
3350 kcal (4.65g/kg) tluszcze
5000kcal/ed
1-8 epistane
1-8 clen 120/ed
teraz bede probowal ten wariant na mase . na start tluszcze w proporcji 1:1:1
cel to zrobic z 3 - 4 / wersja w hvj optymistyczna/ kilo w 2 miechy , plus zachowac biezacy bf ok 11%

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
powodzonka mnie przy takiej ilosci tluszczu zmulioby na maxa i chyba bym zygal co chwile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
hehe no niestety musze miec kalorycznosc na poziomie 5000 , a chce sprobowc lowcarb . mysle nie bedzie zle .
przykladowo nasyc. jednon. wielon.
150g orzechow wloskich - 981 kcal 9 13 71
60g oliwy z oliwek - 529 kcal 9 42 6
50g ser parmesn - 226 kcal 10 4 0
50g maslo smietankowe - 330 kcal 25 9 1
20g wiorki kokosowe - 121 kcal 11 1 0
200g smietana 18% - 368 kcal 22 11 8
50g majonez z ol. slon.- 357 kcal 4 8 25
RAZEM 2912 kcal 90 88 110
/ po dodaniu pozostalych skladnikow diety tluszcze rozkladaja sie w proporcjach 113 115 110 /

Ponadto
z bialek glownie piersi z kuraka plus wolowina , czasem proch
z wegli troche ryzu ,makaronu , musli . + warzywa
do tego z 4 jajka i 500g mleka
Mysle ze naprawde fajne posilki mozna ulozyc z powyzszych . orzechy i wiory kokosowe mozna fajnie wkmponowc w salatke .np szpinak , pomidor troche orzechow , wiorow , truskawek i do tego truskawkowy lub malinowy wingret .wiory przedtem uprazyc wpiecu , bo surowe to srednio wchodza . inny fajny przepis na orzechy to roztrzepac bialko i obtoczyc w nim orzechy . wymieszac , dodac brown sugar i do pieca zaprazyc troche . super sprawa np. by dodac do slodkiego czerwonego ziemniaka . kvrwa palce lizac
oliwe wiadomo , troche do salatek , reszte na szoty .
ze smietany i parmezanu mozna fajny alfredo sos skomponowac . do tego troche bazyli , sol , pieprz plus makaron z kurakiem . oooo kvrwa . palce lizac . dobra nic juz nie pisze bo na dzien dzisiejszy wciaz redukcja a tu slina cieknie ze zaraz zachlapie klawiature

wiadomo w kuchni trzeba kreatywnosci . jako ze pracowalem juz w paru kuchniach to sie pomyslunek ma

Zmieniony przez - eugeno w dniu 2010-01-12 10:01:50

Zmieniony przez - eugeno w dniu 2010-01-12 10:06:58

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
no calkiem niezle musze przyznac hehe jesli sie to sprawdzi to super.zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
apropos diety mam pytanie o cholesterol . wychodzi 1453 mg. , z czego ponad polowa / ok750 mg. / z jajek .
czy pownienem sie obawiac wysokiego cholesterolu przy duzej aktywnosci fizycznej ?

/w sumie wszystko i tak mam ustalone na ok. + 300/400kcal od zapotrzebowania .
jesli ma znaczenie moge zrezygnowac ewentualnie z tych 4 jaj rano . /

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 455 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3490
Body
moglbys cos podpowiedziec jak pyknac plan z priorytetem na klatke piersiowa,bo ona najwiecej odstajee
dodam ze jestem typowym ekto z waska klatka,dlugimi chudymi lapami,ale mam dosc szerokie biodra
trenuje 4/week
obecnie tak
1.plecy
2.barki,tric
3.klata,bic
4.nogi,lydki
ilosc seri
plecy nogi 15-16
klata,bary 12-14
tric,bic 9
lydy 5-6

pzdr.

Zmieniony przez - chudy522 w dniu 2010-01-12 11:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
jak to jest z b/t/w orzechów w końcu,bo już mam sieke w bani.
suszone mają tyle samo ??te wartości w tabelach odrzywczych tyczą się świerzych???

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2010-01-12 15:13:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
mam takie pytanko do znawcow jak to nie problem.moj partner treningowy jest w polsce teraz byl u takiego kumatego lekarza bo jest chory myslal ze ma angine cala morda i szyja mu popuchly a lekarz do niego bierze pan hgh?on mowi ze tak 8j.u/dz 5razy w tygodniu he he.a insa leci do tego-no tak 8j.u w dni treningowe po treningu,cukru pilnuje pyta ?cholesterol sprawdza?kumpel po raz czwarty ze tak.to wszystko dobrze nie ma sie czym przejmowac to typowe objawy przy hormonie wzrostu.retencja objawy jak z anginy poprostu organizm walczy jeszcze z tym ale pociesze pana ze to oznacza ze wlasnie hormon zaczyna dzialac.kolo mowi ze jest w szoku pierwszy raz w zyciu trafil na takiego lekarza ktory ma pojecie na ten temat.czy reczywiscie kazdy tak ma takie objawy.u mnie to przechodzi troche lagodniej biore tyle samo co kumpel ale on jest 12kg ciezszy.mam lekkie objawy jak z przeziebienia stawuy mnie bola troche ale nadgarstki mi tak spuchly ze musialem przestac nosic zegarek bo branzolteka jest za mala.nie moge nawet pisac na klawiaturze ani zacisnac dloni mocno.czy to minie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ninja , wartosci podane prze ze mnie zgadzaja sie z wartosciami z opakowania , a w sklepach juz masz produkty po obrobce , chyba ze sklep z organiczna zywnoscia . w wiekszosci tabel , sa wlasnie podane wlasciwosci produktow lezacych juz na polkach sklepowych . jezeli chcesz wartosci dla surowych orzechow szukaj stron np. z organiczna zywnoscia . dla przykladu podam ze np .

100G orzechow wloskich - 654 kcal - 15B - 65T - 2.6W
100G wloskich ORGAN. - 700 kcal - 26B - 66T - 10W

Jak chcesz to zajrzyj http://www.purcellmountainfarms.com/WALNUTS.htm 

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium