SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dzieki Eveline ze sciagawke w razie W wszystko w pigulce.

No i mam nadzieje ze w razie czego moge liczyc na Wasza pomoc przy ocenie techniki bo niedawno zostal udestepniony program treningowy z eksperymentu posladkowego i duzo cwiczen w ogole nie znam.

Dzisiaj bez treningu ale bardzo intensywnie, wlasnie zjadlam kolacje i jak najszybciej spadam spac bo znow pobudka o 5 i w pracy do ok.20, moze z mala przerwa. Na szczescie lunche i obiady na 3 dni gotowe.

Miska
Warzywa: pomidory, papryka, salata, cukinia, pieczarki, cebula, fenkul, ogorek
Napoje: woda, 2 kawy
MObility: szyja, kark, plecy, rozciaganie kanapowe



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zapomnialam pogratulować wyboru do Bad Ass Squad :D Będę obserwować z zaciekawieniem. To już mamy dwie Ladies z grypie. Ciekawe czy jeść ze ktoś. Ja na razie robie swój plan ale ten sobie zapisałam i z chęcią wypróbuję w przyszłości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dziękuję a kto jeszcze bo nie nie ogarniam tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
Maria gratulacje :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dziękuję

Bziu a mogę liczyć na Twoja pomoc w razie czego? Szczegóły mają być dzisiaj ale już na wstępie nie wiem za który program się zabrać. Jest dla początkujących 3xtyg i dla zaawansowanych 4xtyg, chyba że można sobie robić ten zaawansowany 3xtyg. Bo taki system najbardziej mi pasuje i tak też mi zalecilas na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Maria jeszcze Justyna się dostała :) Będzie miała bata, żeby wrócić do dziennika :P
Dacie radę spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jasen jasne

A wojtek nie przydzielil was do grup poczatkujacych i zaawansowanych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
O to super ze wroci to będzie dopiero rakieta!

Bziu miało być dzisiaj więcej info, więc może się jeszcze dowiem czegoś. Będę na bieżąco informować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
ja to jak zwykle nie w temacie - ale co to za eksperyment pośladkowy?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

WHEY premium