SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 306038

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
a jeszcze jedno w dni nietreningowe jak brac glutamine i tauryne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jasne, ze tak
w DNT tauryne daj rano, a glute tak samo jak w DT tylko bez porcji po treningowej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
ok dziekoweczka pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
witam pytałem ostatnio o rozpiskę nitrobolonII niestety otrzymalem nitrobolon w kapsach jak go połączyć z cm3 i czy jedna pucha styknie 150 kapsów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
kiepski wybór, wg dawkwania z etykiety masz 4 kap ale mało wychodzi jak na moje, strasznie nie ekonomiczny ten nitro w kapsach do tego cienki skład,
150kaps bedzie mało ale ni dokupuj wiecej bo sie nie opłaca,

DT
rano 4 kapsy CM3 , przed treningiem Nitro (mozesz zacząć od 4 kaps i zobaczysz czy w ogóle coś odczujesz), po treningu 3kapsy CM3

DNT
4 kapsy CM3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
wiem ze nitro w kapsach to troche lipa ale jak juz dostałem to trzeba wszamać waże 90 kg więc gdyby te 4 kapsy mnie nie ruszyły to do ilu mogę zwiększyć pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
sam bedziesz musiał sprawdzić dodajac ewentualnie co trening kapsa czy dwa,
bo to kwestia indywidualna niestety, jednemu 4 starczą ,innemu 8 bedzie mało,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
190cm 82 kg

1) cel: Masa, mam te 82kg ale wyglądam i tak chudo, chce ze 4-5 kg podjechać.
2a) nazwa produktu/produktów*: Trec cm3 i mass xxl
3) staż: 15 miesięcy
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: -
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: -
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: Chce zrobić ten pierwszy cykl kreatynowy, ale nie wiem już czy brać jabłczan czy monohydrat. Dużo ludzi pisze, ze na pierwszy cykl mono, ale tez gdzie indziej pisze, ze jablczan to lepsza wersja kreatyny. Tak wiec szukam konkretnych argumentow ktore przekonaja mnie na mono bo puki co kupuje jablczan na pierwszy cykl. A i dodatkowo gainer, co by mi kilokalori nie zabraklo.
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak juz zdecydowales sie na jablczan, to po co ma ktos cie namawiac na mono?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
Bo nie mam za dużego pojęcia o rodzajach kreatyn i kieruje się tylko tym co gdzieś tam, kiedyś tam uslyszalem. Nie wiem czy mam racje, czy moze mogle wybrac lepiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium