SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 829
Jak ktos palil marihuane to wystarczy oddac mocz 3 razy przed badaniami i juz nic z tego nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
ja juz dawno paliłem wiec nie wiem jak z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!!!
Ja z takim pytaniem,co robic w tej sytuacji...
Dostalam decyzje o umorzeniu postepowania sprawdzajacego:
"W dniu 03.03.2009r. zostało wszczete zwykle postepowanie sprawdzajace wobec XXX -kandydata do sluzby w Policji.
Postepowanie sprawdzajace stalo sie bezprzedmiotowe wobec odstapienia przez Podkarpackiego Komendanta Wojewodzkiego Policji w Rzeszowie od zamiaru obsadzenia w/w osoby na stanowisku, z ktorym wiaze sie dostep do informacji niejawnych, w terminie przyjecia do sluzby w Policji przypadajacym na dzien 05.05.2009.
Biorac powyzsze pod uwage,orzeczono jak na wstepie."
Bylam u Pełnomocnika do Spraw Ochrony Informacji Niejawnych,ktory powiedzial mi ze moge ponownie zlozyc podanie i oswiadczenie ze nadal ubiegam sie o prace w Policji.
Czy byl ktos w podobnej sytuacji i moglby mi pomoc co w zwiazku z ta sytuacja mam teraz robic i jak sformulowac te pisma??
Z gory serdecznie dziekuje i prosze o szybka odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
ale jak zostało wszczęte to postępowanie? opisz to bardziej.
samo z siebie chyba nie rozpoczęło się. rozwiązywałaś może ABO?

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
zaraz będzie pytanie (choć nie musi być zadane) co to jest ABO
ABO- Ankieta bezpieczeństwa osobowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Tak skladalam ABO 3 marca 2009r.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
i wyszło Ci coś źle na ABO? bo jeśli postępowanie wyjaśniające to tylko to mi do głowy przychodzi raczej...

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Tzn. sprawa wygląda tak, gdy składałam ABO to po upływie ok tygodnia od jej zlozenia zostałam wezwana przez Pana Pelnomocnika d/s Informacji Niejawnych, ktory musial napisac raport na polecenie Komendanta Wojewodzkiego odnosnie mojego brata ktory ma wyrok w zawieszeniu. Powiedzial mi rowniez ze jesli chodzi o poswiadczenie bezpieczenstwa to napewno nie wydadza decyzji takiej ze go nie dostane,poniewaz ja jako kandydat spelniam wszystkie wymagania.
Za ok tydzien po tej wizycie, ponownie dostalam wezwanie,zeby sie tam znow wstawic w sprawie wyjasnien. Osobiscie musialam napisac oswiadczenie,co jest mi wiadomo w sprawie brata.
Zdaje sobie sprawe ze to umorzenie postepowania sprawdzajacego dotyczy tej sytuacji wlasnie, ale Pan d/s informacji Niejawnych powiedzial ze oni nie maja zadnych podstaw do tego aby nie wydac mi poswiadczenia i ze na chwile obecna Komendant wydal taka a nie inna decyzje w mojej sprawie. Powiedzial mi rowniez ze jesli nadal chce ubiegac sie o prace w Policji to musze napisac oswiadczenie czy/i/lub podanie ze nadal o te prace chce sie ubiegac.
Stad moje pytanie jak sie takie pismo pisze,jesli ktos moglby mi pomoc bede bardzo wdzieczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Jesteś pewna, ze to o brata chodzi?
Umarza się postępowanie sprawdzające, gdy kandydat odpada w czasie procesu rekrutacyjnego. Oczywiście może działać też w drugą stronę - nie możesz otrzymać poświadczenia, to odpadasz. Ale z zacytowanej decyzji raczej wynika to pierwsze... Rozmawiałaś z kadrami?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Przeszłam wszystkie etapy, TWO,TSF,MS,WZ i badania psychologiczne w MSWiA i uzyskałam łacznie 165 pkt- czekałam na komisje lekarska ale sie nie doczekalam bo przyszla ta wiadomosc wlasnie. Sama nie wiem tez co o tym myslec...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium