SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 829
Ma napisana date, godzine , miejsce w ktorym ma egzaminy, dokumenty jakie ma zabrac i info o zaswiadczeniu NW i o tym ze ma sie stawic wczesniej. Czemu nie moze zapytac ludzi, ktorzy byli juz w Katowicach o tani hotel w ktorym moze spedzic noc przed testami ?. Jakbym wiedzial to bym pomogl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Witam wszystkich,a ja mam pytanie czy ,żeby dostąpić w ogóle do egzaminów trzeba od razu przynieść zaświadczenie o nie karalności czy można przynieść w późniejszym etapie? Wybieram się na komendę dziś i chcę się wszystkiego dowiedzieć niestety nie mam jeszcze zaświadczenia o niekaralności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 376
wiem dokladnie co mam napisane na karcie, potrafie czytac ze zrozumieniem, pytam tylko o tani nocleg, mysle, ze nie ma w tym nic zlego zeby jechac dzien wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
ja się właśnie dowiedziałem,że zaświadczenie oni tam już mają czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
BANAN880 przeciez masz napisane wszystko- jakie dokumenty nalezy zlozyc a o zaswadeczniu o niekaralnosci nic nie jest wspomniane czyli nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
toxi 82 właśnie na stronie rekrutacji jest napisane,że obywatelstwo polskie wykszt.średnie,zaświadczenie o niekaralności uregulowany stosunek do wojska co już w sumie mnie nie dotyczy,ale nie wiem jutro biorę papiery idę wszystko zrobić i jeszcze jedno od czego zależy dostanie się od pkt?? i czy jest szansa przyjęcia jak ktoś coś miał kiedyś złamane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
ja jestem z katowic , na kiedy masz termin na która h i skad jesteś to coś doradzę, czy jest sens tu brać nocleg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 376
jestem z Rzeszowa, termin egzaminu to 23 maj godz 11, bede jechala pociagiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam wszystkich.Mam TWO i TSF 06.06.2009 w Katowicach o godzinie 14.Moje GG 2367676.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Witam.
W ciągu ostatnich 2 dni przeczytałem całe 100 stron tego tematu :]
Jestem zdecydowany aby starać się o pracę w Policji. Właśnie napisałem maturę (czyli dysponuję jedynie średnim wykształceniem), za jakiś tydzień-dwa składam papiery do Komendy w Rzeszowie, ponieważ mieszkam na Podkarpaciu. I tutaj pierwsze pytanie, czy można rozpoczynać proces rekrutacji w każdej Komendzie Wojewódzkiej na terenie całej Polski czy tylko tam, gdzie się podlega? I od razu następne z tym związane, jeżeli można, to czy radzicie tak zrobić ze względu na fakt, że w Rzeszowie w 2008 roku na jednej z list rankingowych jest napisane, że było 10 miejsc a 27 kandydatów (data poboru 29.09.2008), no więc może lepiej starać się gdzieś indziej, gdzie kandydatów jest mniej niż miejsc?
Darujcie, jeżeli odpowiedzi na te pytania już były, ale 100 stron w ciągu 2 dni, mogłem coś przeoczyć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium