SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz dodać- ze 2s z większą ilością powt.[12-15]; technicznie, tak aby pompowało

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-01-15 21:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
apokalipsa,
napisz mi jeszcze, czy lepiej mc wykonywać na początku czy końcu?? do tej pory był na 1 miejscu w treningu pleców, ale od czasu do czasu odczuwałem bóle. Sam nie wiem czy mięśni czy kręgosłupa, mimo, że nie targałem dużych ciężarów, a technika była zawsze dobra. Myślałem o wstawieniu mc na końcu, ze względu na to, że mięśnie będą już wystarczająco rozgrzane po drążku wiośle i wyciągu. Co o tym myślisz??

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12992
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
Za tydzien koncze trening holistyczny, i nie wiem jaki nowy trening wybrac oczywiscie na mase. Chcialbym aby ten trening bazowal na duzym obciazeniu bo z wytrzymaloscia moich miesni jest slabo, moze ktos z was stosowal jakis trening, po ktorym mial duze przyrosty. Bardzo prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
SZTYWNY91

pewną ogólną norma jest, ze np. mc robimy na początku, lecz musisz być kreatywny i jesli trzeba próbować dostosowywać- zależnie od układu treningu[aby nie był bezpośrednio przy przysiadach], zależnie też od jego formy która wybierzesz itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
xedos09

sama nazwa tego tematu już wskazuje na to czy sie tutaj zajmujemy a czym nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kierus

z Tobą musze postąpić podobnie

choć plan masz z grubsza dobry- choć to zalezy od celów i zaawansowania.

ponadto musisz albo dowieszać b. duże obciążenie albo masz śmiesznie słabiutki chwyt jesli nie wytrzymuje ion kilku powt. podciągania na drążku... albo wykonujesz w b. długim tempie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mr20471

piszesz, ze z wytzrymałością jest słabio, po czym następnie piszesz, ze nie chcesz jej w żaden sposób poprawiać... po co więc tak piszesz[o wytrzymałości]?

planu Ci natomiast nikt nie rozpisze bo nie taka rola nasza- a na mase pewne kanony istnieją które sprawdzają sie u większości, ale jak tu proponowac cokolwiek w temacie dość obszernym gdy w tym wątku są tylko poj. pytania i takie odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 500
Szybkie pytanko. W planie mam 15x podciągnieć na drążku, ale bez pomocy nie daje rady tyle. Na siłce mam taką machinę, która pod drążkiem ma taką platformę na nogi, ustawia się ciężar i z taką siłą pcha do góry. Lepiej robić na tej machinie pełnych 15 powtórzeń (wtedy faza negatywna ćwiczenia nie daje tak w kość), czy iść na normalny, klasyczny drążek i po wyczerpaniu zapasów pełnych powtórzeń robić same długie negatywy, żeby zadaną ilość powtórzeń wykonać? Co mnie bardziej rozwinie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium