SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/ dziennik/ big girls don't cry/ mój początek w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94651

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena dzięki za wyjasnienie muszę przyznac,ze chyba coś w tym jest ,bo ja jak jem baiłko a noc żle sypiam teraz jem melatonine w tabletkach by jako tako spać.Chyba tez sie skusze i sprobuje ,bo wegli na noc nie jadałam ze wzgledu ,by nie utyć.Trzeba sprobowac i zobaczyć jak organizm zareaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
poprostu dodaj aeroby w dni wolne,

mi to bardzo pomoglo, jedzac smieciowe jedzenie fat leciał,

tym bardziej, że pogoda sie fajna już robi to można pobiegać z rana/wieczorem te 30-45 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 461 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5319
Venka mięsko rośnie Plecy ,ramiona ,pośladki..Az milo się patrzy A co do aerobów nka ma racje..ja robię w dni wolne od TS.

Zmieniony przez - BAMFette w dniu 2010-04-23 19:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Lubię oglądać Twoje filmiki - masz super mięśnie pośladkowe i dwugłowy

bubu dzięki ale dziwnie to zabrzmiało


vajo no właśnie jak nie spróbuję to nie będę wiedziała


nka ale ja nie chcę jeść "śmieci" a po drugie nie zauważyłeś,ale ja biegam w dni wolne albo czasami wieczorem jak mam rano trening i nie idę do pracy w tym tygodniu biegałam we wtorek i wczoraj mam zamiar jeszcze w niedzielę


BAMFette ta jasne mięsko teraz mam inne priorytety,a co do aerobów to teraz póki mogę i mam siły to one są,ale za jakiś czas będą one zredukowane albo całkiem wywalę,ale teraz jest teraz


******************************************************************


Wolny przysiad
40kg x2 (8serii)

Stojaki
60kg x3 (6serii)

Przysiad sumo (wolny)
20kg x8 (3serie)

Prostowanie nóg
3x10 (4sztabka)

Uginanie nóg
3x10 (9sztabka)

Brzuch siłowo
6 serii


czas 100min



Uwagi:

Mam dosyć wolnych przysiadów rzygam już nimi no ale cóż będę robić tak długo jak będę musiała
Strasznie nie podoba mi się moja pozycja i ułożenie sztangi w 3serii na filmiku

Stojaki-nowe ćwiczenie...zrobiłam najpierw na tym,co zawsze ale jak widać porażka zahaczam o haki sztangą,więc zmieniłam na zwykłe stojaki i było już lepiej chociaż często mi się zdarza nie trafić w stojak

Przysiady sumo wolne po prostu masakrują moje przywodziciele

Reszta ok








Na 16 pojechałam sobie na moją siłkę,bo Activlab organizował konkurs wyciskania,miało być 1/2masy ciała a zmienili na całą to powiedziałam,że nie chcę,ale zrobili dla mnie wyjątek...byłam rodzynką
Ale co się okazało wyciskałam 32,5kg a w gratisie każdy miał zaciski 2x2kg śmieszne,bo wszędzie zaciski wliczają do cięzaru...tak więc pomachałam nie 32,5kg tylko 36,5kg tylko 7razy...byłam pewna,że stać mnie na więcej i się przeliczyłam
Potem był maksymalny ciężar też mnie namówili podałam 40kg co faktycznie było 44kg i dupa,ale kilka cm poszło
Nawet na drążku też chciałam się podciągać poszło 4razy...stwierdzili,że odważna jestem
A co tam ja się dobrze przy tym bawiłam


A w trakcie zrobiłam sobie już sobotni trening

WL
20kg x3 (3serie)

Podciąganie podchwytem
3x max
+3serie negatywów (opuszczanie podchwytem)

Ściąganie drążka do klatki
3x8 (35kg)

Barki 4 serie łączone:
- wycisk hantli w górę x8powt (hantle 10kg)
- unoszenie na boki hantli x8powt (hantle 3kg)
- unoszenie na boki w opadzie x8powt (hantle 5kg)

Biceps dowolnie
- modlitewnik 2x8 (19,5kg)
- uginanie nachwytem 2x8 (20kg)

Biceps "21"
15,5kg

+przedramiona



Ogólnie to jestem zmasakrowana,ale jutro już nie będę musiała wcześniej wstawać i w pośpiechu robić treningu



Dzisiejsza micha

1 owsiaki z żurawiną

TRENING
(BCAA przed i w połowie po 7,5g)
whey,banan

2 kurak,warzywa,jabłko
3 kurak,warzywa,migdały
4 j.w
5 jaja,orzechy ziemne

+ whey,jabłko (na siłce)



Szkoda,bo wypadło mi z głowy a jutro na Polibudzie są zawody w wyciskaniu i chętnie bym pojechała,ale jestem w pracy,gdybym wiedziała to bym się zamieniła...no trudno




dodam jeszcze,że przyszła paczuszka z magnezją tak więc w poniedziałek suczyna o wadze 90kg mi nie podskoczy...zniszczę ją nie będę miała litości


DOBRANOC

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-04-23 22:55:01

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
poniedziałek suczyna o wadze 90kg mi nie podskoczy...zniszczę ją nie będę miała litości

ilez w Tobie agresji

fajnie

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Vena84...zdjęcia super..Jak dla mnie zmiana na 3 zdjęciach jak najbardziej na tak!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Milena bo do takich nie można mieć litości
no bo wiesz ja już jestem taka agresywna,ale dobrze że swoją agresję rozładowuję na rzeczach martwych


Metodyk dzięki,ale jakoś lepiej czuję się jak ćwiczę i nie przeszkadza mi opona na brzuchu
Teraz skupiam się na sile,a utrzymanie sylwetki niech idzie w parze...mam nadzieję,że jeszcze uda mi się te 2-3kg zredukować,ale nic na siłę





Stwierdziłam dzisiaj po obejrzeniu tych moich siadów,że nie wiem dlaczego,ale trzymam sztangę jeszcze niżej na plecach niż jakiś czas temu Nie podoba mi się ten widok pomimo tego,że tak mi wygodnie...

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
opona zleci jak wejda dobre ciezary

walcz walcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Siady nie są złe. Z zawodami trochę zaszalałaś. Mogłaś nie podchodzić pod to 44 bo przecież byłaś zmęczona po 7x36,5 co i tak jest nie lada wyczynem wytrzymałościowym jak na to, że tylko dwójki robisz. Wracając do siadów ze stojaka to tylko te drugie stojaki wchodzą w grę i wypadałoby je jeszcze obniżyć o 2bolce(tak z 5-7cm niżej, żeby było.)

Za tydzień wszystko zgodnie z progresją. Siady wolne skończymy robić jak na stojakach zrobimy 80kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
adzik walczę walczę cały czas


Piotrek w sumie byłam przekonana,że stać mnie gdzieś na 12powtórzeń,ale się przeliczyłam...potem w drugiej konkurencji mnie wyczytali też i namawiali,więc nie mogłam zawieść i spróbować
myślałam o 42,5kg dlatego kazałam nałożyć 40kg myśląc,że zaciski mają 2,5kg obydwa,a dopiero potem zważyliśmy z ciekawości z kumplem i wyszły 4kg...ale szczerze to lepiej to wyglądało niż 9tygodni temu podchodziłam pod 42,5kg

Co do tej ilości powtórzeń to w sumie 7powtórzenie to oszukane,ale oni liczyli wszystko...w ostatnim już cisnęłam ostatki i końcówka z oderwaniem prawej łopatki
ale co tam jestem z siebie dumna i ze swojej techniki,bo technicznie to nieźle wyciskałam w porównaniu do innych
Twoja szkoła


a co do siadów to za tydzień wolne 42,5kg? a stojaki też mam 2,5kg dodać,czy więcej?
jak niżej z tymi stojakami to masakra,bo ciężko wejść jak tak nisko...mam jeszcze tylko 3dziurki do obniżenia i tak jest nizej niż w tych 2pierwszych nagranych seriach




Dzisiejsza micha

1 owsiaki z żurawiną
2 orzechy,banan
3 kurak,warzywa
4 kurak,warzywa,orzechy
5 j.w
6 whey,orzechy

+ czekolada gorzka (71%kakao) i 2gałki lodów


Podmaśliłam sobie dzisiaj,ale wyjątkowo nie zjadłam całej czekolady tylko pół
Ale bardzo dobra była, reszta na jutro...może się z domownikami podzielę,ale przemyślę to


dowód na to,że została połowa






Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-04-24 23:15:59

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Blair_20/redukcja

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium