SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/ dziennik/ big girls don't cry/ mój początek w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haahhaah hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Przemuś obrabiam cały czas filmiki
a mam ich około 60


Piter niedobry jesteś

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-05-19 00:01:05

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Oj tam. Będziesz miała co dzieciom opowiadać

PS: Dzięki za filmiki

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-05-19 10:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.....I wtem wnusiu nie wiedząc, ze papier ścierny może ograniczyć poślizg sztangi bo udach, wciągnełam ją ustanawiając rekord podwórka robiąc na złość mojejmu parówkowemu złośliwemu trenerowi Piotrowi Parówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ale urwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
magnezja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862


Oplułem monitor

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-05-19 10:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W TRÓJBOJU SIŁOWYM
ŁÓDŹ 14-16maja 2010



Tak jak obiecałam daję relację z zawodów i z mojego pobytu w Łodzi


PIĄTEK 14maja

Do Łodzi przyjechałam około godziny 14 pogoda była beznadziejna,do tego od czwartku miałam problemy z oczami,co można było zauważyć
Pojechałam od razu do hotelu zdrzemnęłam się godzinkę i ruszyłam obeznać teren.
Oczywiście była załamka,bo był podany adres 6sierpnia 7 (błąd) a tam był jakiś punkt ksero,a nie hala sportowa, trafiłam do rektoratu medyka i tam na portierni dowiedziałam się,że hala mieści się na 6sierpnia ale 71 no i w końcu trafiłam na miejsce,gdzie sporo chłopów było na miejscu
Wieczorem idąc ulicą rozpoznałam mojego pupila ze Śląska,który był wystraszony jak się przywitałam


SOBOTA 15maja

Na halę przyjechałam po godzinie 8 Na miejscu spotkałam Mateusza (OwnaGe) potem poszłam przywitać się ze swoim trenerem Piotrusiem no i za jakiś czas rozpoczął się Jego start.
Tego dnia byłam do końca,a skończyło się około 22 Poznałam również Przemusia,którego nie trudno było rozpoznać no i Michała,który niestety był zabiegany i szkoda,że nie startował
W tym dniu startował również Magurasek i Grzegorz z UAMu,którego poznałam na zawodach no i ich trenera pana Adama przesympatyczny facet,a przy tym wielka gaduła


NIEDZIELA 16maja

Na hali również pojawiłam się o godzinie 8,gdzie czekałam na start Bartka (zwierzolud) a także Tomka Zakrzewskiego,Przemusia oraz Mateusza.
W tym dniu miałam okazję w końcu pogadać sobie z Michałem,którego również przyuważyłam jak spał na materacu
Dowiedziałam się również,że wracam autem do Poznania razem z panem Adamem,Tomkiem,Bartkiem i jeszcze takim Przemkiem. Było wesoło,a najlepsze było "zwiedzanie" manufaktury przed wyjazdem z miasta...wjechaliśmy na parking biegiem do windy w dół i z powrotem to była wycieczka
Nie no ale było wesoło chociaż biedny Bartek skulony z tyłu siedział...wszystko przeze mnie za dużo miejsca zajmowałam
Ale przynajmniej miałam przy sobie mapę "do ręki" dla wtajemniczonych



Zależało mi ogólnie na całych zawodach,ale jechałam też z myślą,aby obejrzeć swoich faworytów i pupili,a także osoby,które znałam chociażby z widzenia na zawodach w Poznaniu,czy tutaj z forum

















właśnie widzę,że jest błąd na filmie z Pawłem i w 2podejściu jest Grzegorz,a nie Paweł SORRRYYYY


















tutaj błąd u Grabowskiego,bo pierwszy film to 435kg,a trzeci to 380kg...sorryy




Komentarze

Piotrek

Wiadomo rozgoryczenie na Jego twarzy,bo wie,że było Go stać na więcej,ale niestety kontuzja na to nie pozwalała,a poszłaby ćwiara na tych zawodach w ciągach. A zauważcie przy tylu tylko podejściach,bo 1podejście tylko w siadach i 1w ciągach wygrał te zawody. Po ciągach patrzę,a wychodzi z hali z nogą obandażowaną,co się potem okazało założony gips od połowy łydy po prawie sam tyłek.
Dlatego wielki szacunek i podziw...nie zawiódł


Tomek

Pierwszy raz miałam okazję widzieć Go na zawodach w wyciskaniu na Polibudzie w Poznaniu i byłam pod wrażeniem. Do AMPów nie przygotowywał się specjalnie,a mimo to super wyniki zwłaszcza wyciskanie.
Zaskakuje mnie jego spokój naprawdę imponujące.
Wiem,że jeszcze zajął 2 i 4miejsce,ale nie jestem pewna dokładnie za co.

Bartek

Ominęła Go pierwsza kolejka siadów i tak samo w ciągach nie zdążył się dobrze rozgrzać,a tu start,na który nie zdążył. Z ciągu nie ma jednego filmy,bo nie nadążałam nagrywać,bo tak się składało,że Tomek robił ławkę a Bartek ciągi i latałam od do
Ale i tak dobrze wypadł 3miejsce wśród uniwerków


Magurasek

Mój pupil ze Śląska paskudnik,który mi dokucza i nabija się z moich siadów
Niewiele brakowało do złota,ale spieprzył siady,o czym doskonale wie i nie zaprzecza (jak inni) że robił płytko


Grzegorz

Poznałam Go na zawodach pewnie w Poznani widziałam jak byłam,ale nie pamiętam. Dobry wynik chociaż przysiadów niestety nie mam.


Przemuś

Wrzuciłam tylko 2filmy na życzenie,ciągów nie miałam,bo zagadałam się z Michałem i zapomniałam o Przemusiu
Ale ostatecznie zajął 2miesce w uniwersytetach w kategorii +125kg
Dodam,że kolano chyba rozsypało się do reszty...ale te typy tak mają


Mateusz

Dobry wynik, najbardziej podobały mi się siady,a tym bardziej wszystko bez sprzętu.Niestety tylko 1 filmik miałam z ciągów,bo przeoczyłam poprzednie.


Grabowski

tutaj siady powalają,ale zaliczenie co do głębokości niektórych podejść to wiadomo...



Dodatkowo jeszcze 2filmy:

Marcin Bielski- Politechnika Warszawska
SQ 400kg kat 110kg

głębokość budzi zastrzeżenia






No i mój faworyt zawodów "tancerz"

Koleś w kategorii 67,5kg w siadach na pierwsze podejście dał 210kg,gdzie miał problem z odejściem ze sztangą,a co dopiero z samym siadem. Szkoda,że nie mam 2pierwszych podejść,a to jego trzecie...żenada...






Jeśli w czymś się pomyliłam to proszę dać znać i z góry przepraszam


ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA





w ogóle dzięki chłopaki za dostarczanie tyle wrażeń i emocji,a czasami też i zmartwień i palpitacji serducha
jesteście wielcy




Aha bym zapomniała...uważam,że powinna być jeszcze jedna nagroda specjalna w kategorii "najlepszy pośladkowy zawodów"
Wszyscy zasługujecie w tym przypadku na wyróżnienie,ale zwycięzca musi być tylko jeden...i jednogłośnie wygrał jeden zawodnik,zdeklasował wszystkich...no dobra no,bo i tak Piter by pewnie wypeplał
Najlepszy pośladkowy ma DAMIAN CIELEBAN kat 75kg Politechnika Łódzka



Mam nadzieję,że za rok dożyję i pojadę na kolejne zawody,bo naprawdę fajna impreza fajni ludzie i jak obserwowałam drużyny to niektórzy jak jedna wielka rodzina głównie Politechnika Łódzka,aczkolwiek Politechnika Śląska również zgrana ekipa

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-05-19 12:55:06

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gosc 55kg wagi 175kg w przysiadzie yebnął
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Blair_20/redukcja

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium