SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/ dziennik/ big girls don't cry/ mój początek w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Haha i zabronili jej lodów

Każdych ?


No zyeba za zyebą
Spoko, to motywuje więc ciesz się, że ludziska pomagaja
Jeszcze bedziesz w zawodach w TS startowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oj Adzik to nie kara to konieczność; wyobraź sobie ze nabiał (to sprawdzone, ale moze jeszcze co innego) podrażnia ci jelita, i od niego masz syndrom nadwrażliwych jelit, rwanie, ból, pęcznienie brzucha po zjedzeniu czegokolwiek. Trochę jogurtu po przerwie uchodzi, ale lody to masakra samo mleko w proszku z chemicznymi dodatkami i spulchniaczami.
Jest takie powiedzenie ze mobilizacja pochodzi z wewnątrz nie z warunków zewnętrznych, jeżeli vena nie zmieni swojego sposobu patrzenia na to co je, to będzie zawsze narzekać na to ze brzuch jej wywala, nie będzie przyswajać składników odżywczych i moze nabawić się za pare lat wrzodów i innych chorób układu trawiennego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nie znam problemów trawiennych Veny.
Więc na temat lodów [tych do jedzenia ] w Jej przypadku sie nie wypowiem


Jednak, na zdrowy rozsadek, fajnie jest tak zyc i odmawiac sobie wszystkiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak, lepiej żyć komfortowo odmawiając sobie to co szkodzi, niz zyc w wiecznych dolegliwościach i rosnących rachunkach za lekarzy i leki.
To moje podejście, ale owszem każdy ma inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Iza Ty jak zwykle masz rację,bo po lodach nie mam ochoty jeść innych rzeczy w ogóle nie chce mi się jeść i kuraka wczoraj w siebie wpychałam


Elaine w moim przypadku niestety lody=zło wczoraj nic mi nie było,ale ogólnie laktoza w połączeniu z innymi cukrami ma straszny wpływ na mnie,pojawiają się skurcze i straszne boleści brzucha...jaki człowiek jest głupi


Piotrek nie no nie nie już się poprawiam, teraz sięgając po gryf będę miała na uwadze Twoje nerwy...no wiesz nikt nie mówił,że będzie ze mną łatwo

na święta to będzie sernik,a nie lody


adzik jak zakaz lodów to pewnie wszystkich dotyczy bez żadnych wyjątków

no zyebki są dobre tzn muszą być
albo pocisk,że nigdy mi barki nie urosną...takie wiadro zimnej wody na główkę,troszkę przemyśleń trzeba się ogarnąć i poprawić błędy...mam nadzieję,że jeszcze coś w tych moich barach i szerokości pleców jestem w stanie poprawić,bo nie chcę być taka prosta jak taki klocek,co widać od tyłu zwłaszcza np przy tym podciąganiu

zawody? kto by mnie tam wpuścił



Ale dzisiaj jakiś nieciekawy dzień...albo przez pogodę albo za długo spałam,bo aż 9h albo mam zjazd po wczorajszym słodkim
Jeszcze mi się śniło,że kupowałam i zjadłam 2eklerki

Do tego jeszcze czuję brzuch po piątkowym treningu, w sumie pierwszy raz chyba poczułam,że zrobiłam brzuch siłowo...tylko teraz śmiać się nie mogę za dużo




Ale za 21h czeka mnie najlepsze z najlepszych,czyli mój ulubionyTRENING

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ee no skoro tak wyglada sprawa z jedzeniem lodów u Ciebie to sie nie dziwie

choc ja mam problemy po sledzikach w occie na przyklad... ale i tak je jadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
adzik Iza ma w 100% rację,bo jak ja tego nie zmienię i nie będę unikać rzeczy,które na mnie źle wpływają,a oddam się pokusie albo chwilowym zachciankom to zawsze będę cierpieć i narzekać na ból...a doskonale wiem,że nabiał i produkty mleczne tak działają na mnie i dobrze mi robi całkowite wyeliminowanie tego z diety,gdzie po jakimś czasie mogę stopniowo wprowadzić i nie ma już takich ataków
a już ostatnio miałam wrażenie,że chyba faktycznie mam jakieś wrzody na żołądku,bo objawy na to coraz bardziej wskazują


to widocznie jeszcze nie znasz bólu jakby ktoś nóż wbijał w żołądek i momentami paraliżuje aż od skurczu

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-03-21 11:46:32

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
vena zrób sobie gastroskopię albo chociaż kup w aptece test na obecność Helicobater Pylori . Ja tak miałam, dobrych kilka lat temu, jak zaczęłam treningi SW- ciągle bóle brzucha, dreszcze czasami dopadały mnie nagle, złe samopoczucie i tak dalej i tak dalej. Zrobiłam gastroskopie i okazało się ,że mimo młodego wieku mam wrzody dwunastnicy i zakażenie helicobater- które ponoć uaktywnia się u 70% ludzi, więc może warto, żebyś sobie to sprawdziła?

Wtedy jedzenie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Ja byłam leczona antybiotykami i nie mam po tym śladu. Przed leczeniem czułam się tragicznie. Bóle przechodziły jak zjadłam. Przy żołądku jest odwrotnie- po zjedzeniu pojawiają się bóle i złe samopoczucie.

To takie moje małe spostrzeżenie. Zaczęłabym na Twoim miejscu od kupienia tego testu w aptece. Jak wyjdzie, że masz HP, to wtedy do lekarza.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Elaine kiedyś już test robiłam i nic nie było w sumie już ostatnio myślałam,żeby powtórzyć ale z drugiej strony na pierwszym miejscu to powinnam zmienić swoje nawyki, zacząć eliminować przyczyny,a nie zabierać się od razu za leczenie

Normalnie na mnie chyba lepiej działają diety redukcyjne, trzymam michę nic mnie nie boli,nic mi nie dolega i czuję się lekko



W ogóle to wkurzam się,bo układam sobie dietę rozkład B/T/W i mi nie pasuje,bo chciałabym mniej tłuszczu wprowadzić,ale jeśli to zrobię to musiałabym zwiększyć ilość węgli,a tego nie chce,bo 150g mi w zupełności wystarczy,a białka to nie mam zamiaru mieć więcej niż 3g/kg m.c na tym etapie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
a dlaczego tak sie przed tluszczami wzbraniasz ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Blair_20/redukcja

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium