SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/ dziennik/ big girls don't cry/ mój początek w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94655

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jedziesz Kasiula i nie przejmuj się jakimiś kretynami bez ambicji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Ewelina lody z pobliskiej kawiarni...za dobre są smak straciatella i krówka,bo pistacjowych nie było
Izie pewnie ręce opadną jak to przeczyta


Piotrek to nie brak siły jeśli chodzi o ciężar,ale wczoraj to w ogóle tak jakoś duszno,gorąco i pełno wiary...w ogóle mam takie dni,ale to na pewno taka przejściówka


Głowa mnie cały czas boli...dzisiaj nie mam ochoty jakoś na nic dlatego siłkę dzisiaj odpuszczę,a poćwiczę w domu jak nie dzisiaj to jutro
Nie lubię tak opuszczać treningów,ale w sumie najważniejsze treningi zrobiłam w tym tygodniu



Rafał ooo hello możesz whey'a wystawić,bo już go nie wezmę...mam Myofusion truskawkowe ponad 2kg...kiedyś wlecę w odwiedziny z próbką,a Ty uszykuj coś dobrego do jedzenia




Piotrek...czy tak jak obniżę o 1 "hak" przy stojakach będzie dobrze w tym nowym ćwiczeniu? ściągam w siadach z 2 od góry i robiłabym z 3 od góry...dobrze to widać na filmie (odstęp) na minucie 1:10

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-04-17 14:30:35

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hmmm*****owy ten stojak bo czuję, ze jak będziesz się prostować to będziesz zahaczać o wyższy hak. No nic za tydzień zobaczymy jak to będzie wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no to może zobacz jak to wygląda jak ściągam normalnie,czy jest sens tam robić,a jak nie to są jeszcze te stojaki co biorę do docisku...tak w ostateczności









co ja mogę mieć przestawione w Movie Makerze,ze mi panoramiczne wychodzą filmy,bo jak daje normalne tak jak ostatnio z obwodu to było normalnie

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-04-17 16:12:43

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
amp z tego co mówią ten pierwszy tylko si

ale ja wlasnie tamten jadlem i nie spodobal sie

no ale Odyniec chwalil np

widać nie każdy może wszystko ćpać%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
bic no właśnie nie każdy może wszystko brać,żeby służyło




Dzisiaj miałam w planach zrobić sobie bareczki z bicem,wieczorem pobiegać,a skończyło się...że gdzieś po 11 zwijałam się z bólu i leżałam plackiem,a jak wstałam to mi się w głowie kręciło
Dawno nie miałam takich objawów podczas okresu,zawsze jakoś bez problemów i bez tabsów przeciwbólowych...a teraz
faceci to mają dobrze...


Ogólnie jestem zła na siebie,bo przez 2dni nic nie zrobiłam,żadnego treningu nic...czuję się jak taki obibok
Jedyne co mogę zrobić to przycisnąć w tym tygodniu i dołożyć starań,żeby każdy trening był zadowalający

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jestem zła na siebie,bo przez 2dni nic nie zrobiłam,żadnego treningu nic

jak 2tygle nie zrobisz treningu to rozumiem, ale 2dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja już taka jestem...nie jestem przyzwyczajona do przerw kilkudniowych,nie lubię opuszczać treningów i dla mnie w tygodniu muszą być te 4treningi siłowe...tak jestem przyzwyczajona,taki system lubię,a czasami to bym mogła ćwiczyć 2razy dziennie

wiem wiem dziwna jestem i nawiedzona


nafaszerowałam się tabsami przeciwbólowymi,więc mogę iść spać

DOBRANOC

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena u mnie tez był słodki weekend ,maż miał urodziny wiec wpadło troszke ciasta.Ja też nie lubie opuszczac treningów wiec rozumiem ,ale cóż tak bywa ,ze trzeba opuscić ,zdrówko waznijsze ,a jak dziś sie czujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Brrrryyyyy


vajo dzisiaj lepiej już nie taka obolała jak wczoraj


Dzisiaj rano zrobiłam sobie zdjęcia kontrolne i...
przymasowałam i to nawet równomiernie
straciłam wcięcie,łapy zalane i nawet dupa mi urosła
To chyba było ostrzeżenie i zapaliła się czerwona lampka


Dzisiejsza micha

1 owsiaki z żurawiną
2 whey,masło orzechowe (łyżeczka)
3 kurak,warzywa,migdały
4 kurak,warzywa,orzechy laskowe
5 j.w
6 jaja,rzodkiewki,masło orzechowe (łyżeczka)


Trzeba trzymać michę zanim sztanga będzie mi obijać się o bęben



Jutro trening i CIĄGI

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Blair_20/redukcja

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium