SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/ dziennik/ big girls don't cry/ mój początek w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kurcze, skomplikowane to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Iza nie bardziej niż wytrzymałościówki,które mi rozpisywałaś



Dzisiejszy trening


WL
20kg x3
30kg x2
35kg x1
40kg x1,1,1

Francuz-łamana
2x8 (19,5kg)

Prostowanie na wyciągu
2x8 (47kg)

Barki-składanka 4serie
-wyciskanie (hantle) x8 (10kg)
-wznosy bokiem x8 (3kg)
-wznosy w opadzie x8 (5kg)

Biceps dowolnie
-uginanie nachwytem 2x8 (20kg)
-młotki 2x8 (10kg)

Biceps "21"
15,5kg


Uwagi:

Trening nic specjalnego, ławka bez entuzjazmu na lajciku
Więcej gadałam w przerwach z Mileną niż ogólnie ćwiczyłam...ach te moje długie przerwy
Stwierdziłam,że zrobię sobie jeszcze barki i bica,bo w sobotę nie przyjadę na siłkę...mam nadzieję,że zyebki za to nie będzie

Filmu nie ma,bo nie było nic ciekawego do nagrywania



aaa zapomniałam dodać...do treningu doszedł jeszcze MC 20kg x2 albo 3 nie pamiętam bo uczyłam kolegę techniki

******************************************************************




kurde przyszła paczka do mnie i dostałam czarne buty,a miały być niebieskie ale ogólnie chyba jednak powinnam mieć rozmiar mniejsze
a pas chyba też powinnam mieć większy,bo zapięłam na pierwszą dziurkę

ale zła jestem

ale wypróbowałam siady na sucho w tych butach i fajnie fajnie


Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-06-24 14:14:10

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
O poczyniłaś niezłą inwestycję, nie nerwuj się, że złe - poprzymierzaj, może się okaże, że są akuratne, jak nie to odeślesz.

Wysłałam priv, looknij w wolnej chwili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kurde cały czas mam dylemat...w sumie pościągałam sznurowadła i buty są ok tylko ten kolor miały być takie ładne niebieskie

ale bardziej mam dylemat z tym pasem,bo mogę zapiąć go na pierwsze dziurki,czyli nie mam możliwości zrobienia większego luzu
kurde ładny ze mnie spaślak się zrobił
ale ten treca też miałam takiej długosći

normalnie mam dylemat jak nigdy





Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-06-24 16:49:08

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670442
odeślij i poproś o większy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jak wyżej lub ewentualnie sama dorób sobie kolejne dziurki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kolor jest ok, ladne buty, co do paska.. to ja bym ci za kazde wcinane lody 100burpee wymierzyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Dzwoniłam do gościa i jednak nie będę odsyłać,a poza tym chcę jutro już wypróbować
Szkoda,że nie dostałam tych niebieskich tak jak chciałam,ale co tam...na treningu nie muszę się ładnie prezentować ważne,żeby ciężary targać
Pas wezmę do szewca i poproszę,żeby mi dorobił dziurki ale ogólnie ten rozkład dziurek to chyba na laski z 60cm w pasie,a ja ile mam? nie wiem i nie chcę wiedzieć póki co

Iza te buty ładne? kurde normalnie trepy ortopedyczne
ale czego się nie założy,żeby ładnie siadać



tak sobie rozmyślałam...buty już mam pas też kurde to za kilka miesięcy przyjdzie czas na bandaże, a w nowym roku wbiję się może w jakiś kostium
tylko wtedy chyba musiałabym pomyśleć nad zmianą siłki,bo dopiero bym wzbudziła sensacje


P.S Iza teraz to chyba 10 burpees bym nie zrobiła taką mam wytrzymałość wszystko przez Piotrka

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-06-24 20:00:54

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ale gały by wytrzeszczały, już to widzę - strój+buty+pas i .......czarne wysokie skarpety ----> ja popieram, ludźmi nie ma się co przejmować, każdy ćwiczy jak lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Kasia te buty tylko w dni siadów będę zakładać,czyli od przyszłego cyklu 2razy w tygodniu
a ciągi robię w innych najniższych w sumie jakie mam
a co do skarpet...to teraz przynajmniej co niektórzy na siłce wiedzą po co zakładam,bo jak wczoraj kumpel robił MC to na moje wskazówki,ze ma ciągnąć po piszczelach to marudził,ze będzie miał otarte

ale wypróbowałam buty do siadów na sucho i naprawdę fajnie myślałam,że będzie jakoś dziwnie...mam nadzieję,ze takie same odczucia będę miała jutro na treningu


ja tam się nie przejmuje ostatnio miałam całe spodenki mokre jakbym się posiusiała albo tyłek i koszulka biała od magnezji, włosy rozczorchane i jeszcze rzucam talerzami
muszę wtedy bardzo atrakcyjnie wyglądać



Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-06-24 20:23:49

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Blair_20/redukcja

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium