SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tibes / REDUKCJA 2012 - Z bojlera do kaloryfera str. 140

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zarzadzanie i inzynierie produkcji

Moge w sumie pracowac wszedzie - w inzynierii, kadrach zarzadzajacych, logistyce, jakosci

Ale "powołanie" mam do zarządzania ludźmi więc w tym kierunku jadę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Powiem Ci, że mnie zainteresowało to Wall Slide, ale nie w kontekście korekty wady postawy, a lepszego ściągania łopatek przy WL.
Myślisz (myślicie?), że sensownym byłoby wrzucenie tego po treningu głównym, razem z innymi ćwiczeniami korekcyjnymi/rozciągającymi? Nie jest to priorytet, także nie musiałby lądować przed trenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Tibes - gdzieś Ty uciekł, że wpisek nie ma ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Pandarek - ale ja właśnie tego również używam, żeby lepiej łopatki ściągać Nie wiem czy sprawdzi się to po treningu, ale wykonywane przed treningiem sprawdza się bardzo dobrze. Łopatki odruchowo mam już ściągnięte, klatka do przodu... U mnie działa to na zasadzie przygotowania do odpowiedniej pozycji technicznej w kolejnym ćwiczeniu

arnold - Sorry, ale ostatni tydzień na uczelni i było ostro... Całymi dniami w książkach, projekcie, na siłce byłem tlyko 2 razy zrobić klatkę, dziś zrobię 3 dzień klatki. Sypiałem po 3-4h, jadłem średnio... no ale najważniejsze.. Wszystko mam zaliczone, w poniedziałek tylko formalność czyli Obrona

I od przyszłego tygodni wskakuję na 4 tygodnie z priorytetem na bic/tric. Jak ktoś ma jakieś ciekawe propozycję rozkłądu tygodniowego to chętnie wysłucham, bo jeszcze nic nie wymyśliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No to gratuluję motywacji, bo ja bym nie mógł tak męczyć się przed książkami. I co teraz obrona i koniec ? czy magistra dalej robisz ?

Bic/Tric ciśnij 3x w tygodniu i urośnie... jak na klate to podziałało

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-01-28 14:16:57

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dobra, to ja też wrzucę, tyle, że na razie na koniec.
Jak będę miał jakieś pytania, to będę Cie męczył ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
j**ać mgr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Proszę od dziś zwracać się do mnie Panie inżynierze!!

Piję od 10 rano.... ale już basta na dziś !! Od jutro wracam na siłkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i ewentualnej korekty

Następny temat

Powrot po dlugiej przerwie

WHEY premium