SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tibes / REDUKCJA 2012 - Z bojlera do kaloryfera str. 140

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
A dlaczego nie dłużej ? Wiesz coś więcej ? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat..

A co do mono.. to już próbowałem taką dawkę i spisało się bardzo dobrze. Po za tym.. waga już spora, także myślę, że dawki trzeba dobierać indywidualnie. A dawka tylko lekko większa niż oficjalnie zalecane, zresztą często widuje o ludzi +100kg takie właśnie dawki, a nawet 20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem im dłużej trzymane tym szybciej się psuje
powąchaj czasami pusty shaker zostawiony na parę h to będziesz miał odpowiedź

i przy takich dawkach przez jaki okres czasu czułeś efektywne działanie kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Ostatni cykl trwał 10 tygodni, rozbujała się po ok. 3-4 tygodniach.. wtedy poczułem największy wzrost siły .. progresja siłowa jak i masowa trwała całe 10 tygodni. Ale wiadomo na efekty wpływa dużo różnych czynników, także ciężko jednoznacznie stwierdzić. No ale patrząc w przeszłość jak stosowałem normalne dawki i porównać je z tymi to mogę powiedzieć, że było trochę większe pyerdolnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to bardzo dobrze, że sprawdziłeś na sobie takie dawki i wiesz co na Ciebie najlepiej działa

powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Widziałem już wcześniej tego kretyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
miałem pare stron zaległosci ale juz nadrobione, ostatnio mało czasu

krótko mówiac sie nie o******ylasz

waga juz ładnie 103kg, na treningach ciagły progres
teraz jeszcze kreta doszła wiec efekty beda jeszcze lepsze

a tego goscia na filmiku z MC juz tez widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
28.02.2011 - poniedziałek

Jako, że na plan jeszcze czekam, a powinien być na jutro, to zrobiłem sobie dziś takie lajtowe FBW, żeby się coś poruszać


WORKOUT

1. Rwanie ze zwisu
3x20
3x30
3x40
3x50
2x60

Dobrze rozgrzało mnie na resztę treningu. W sumie 4 raz w życiu to robię, ale fajne ćwiczenie. Daję dużo frajdy


2. Przysiad tylni
5x60
5x80
5x100

No i spodni mi pękły!! Znaczy nie całkowicie, ale poszło sporo szwów. Zrezygnowałem z dalszego ćwiczenia, bo bałem się, że do końca pękną, a centralnie za mną 3 dziewczyny kręciły aeroby.
A poza tym lajtowo strasznie, w porównaniu to przedniego ta stówka nic nie waży



3. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
5x40
5x60
5x80
5x90
5x100

Jeszcze z 1-2 by poszły Płaskiej nie ćwiczę od dawna, a progress siłowy i tak bardzo dobry


4. Podciąganie na drążku nachwytem na maszynie z odciążeniem
8x
8x
8x

Tak na spróbowanie , bo nigdy nie robiłem


5. Wiosło podchwytem
8x60
8x80
8x100

100 już trochę ważyła, ale spokojnie


6. Dipsy tricepsowe
8x
8x
8x

Jako, że na końcu treningu to troche problemów sprawiło


7. Wspięcia na suwnicy
20x100
20x100
20x100
20x100

Paliło!



Micha

Pierwszy dzień na 5 tysiach kcal. Nie jest źle, jakoś wchodzi Właśnie jem potreningowy


pozdro

*****************************************************************

BartoO - Pewnie, trzeba próbować. Poznanie własnego organizmu to droga do sukcesu


Hubert - Też coś kiedyś widziałem, ale dziś mi się znów przypadkiem napatoczyło


MARIAN - Dzięki, staram się No mono trochę podleję wodą, wiec za 8 tygodni jak nie będzie minimum 107-108 to znaczy, że się opyerdalałem


Zmieniony przez - tibes w dniu 2011-02-28 22:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
01.03.2011 - wtorek

Dzisiaj trening nóg. Zgodnie z rozpiską, która jest na następnej stronie. Ciężary trochę zmniejszone, bo poświeciłem dziś dzień na naukę techniki.

Chcę się nauczyć siadów przednich ze standardowym chwytem, bez podstawek pod pięty. Skończyłem na 6x90kg. Co mogę powiedzieć to dzięki temu chwytowi, sylwetka pionowa idealnie i siady dupą do łydek to żaden problem. Niestety jeszcze na 1cm podstawce, za tydzień ją wyrzucam całkowicie.

W MC próbowałem zastosować się do wskazówek adzika. W sumie średnio mi to wychodziło, jakiś nie ogarnięty chyba jestem. Próbowałem właśnie ciągnąć po piszczelach i przy 110 odchyliło mnie trochę i musiałem zrobić krok do tyłu. Skończyłem na 133kg razy 6. Aaaa... i pierwsze zdarcie skóry na piszczelu zaliczone


Nie chcę mi się reszty już dziś rozpisywać


Micha

Wszystko zgodnie z planem. Byłem u kuzynki 6 letniej na urodzinach, wiec wpadło kilka rzeczy dodatkowo. Tort, 3 udka kurczaka, jakieś kabanosy i ogórki i trochę Coli. Także wyszło spokojnie 5,5k

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i ewentualnej korekty

Następny temat

Powrot po dlugiej przerwie

WHEY premium