SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tibes / REDUKCJA 2012 - Z bojlera do kaloryfera str. 140

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
dabadu - Może, ale raczej nie sądzę. Zależało mi najpierw na pobiciu rekordu, potem walka dalej.

Marian - Dzisiaj fronty chyba sprawdzę

prz1993 - No o to mi chodziło, zeby najpierw chociaż minimalnie pobic rekord, a potem dalej walczyć

arnold - Dzięki.No w sumie masz racje, zapomniałem o tym w ogóle a co do tych wakacji na studiów to zależy jakie studia i który semestr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ladnie, gratki


Ja to ale cienias jestem powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Słabo, BAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję rekordu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
adzik - jak wolisz suwnice zamiast siadów to się nie dziwię

Hubert - Chuyowo rzekłbym nawet

Matth3w - Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
### DZIEŃ 79/84 - 20 grudzień ###

Wtorek. Zaspałem na wykłady, poszedłem tylko na 2h na ćwiczenia. Potem korki, wieczorem workout.

Dzisiaj sprawdzian maxa w Przysiadzie przednim. Mój najlepszy wynik przed tym mezocyklem to 5x110kg.

a dzisiaj było tak:


Front Squat atak na rekord

5x20 / 3x40 / 3x60 / 1x80 / 1x100 / 1x115 / 1x125 / 1x135 / 1x140 REKORD !!!

Niestety asekuracji brak. 135 poszło lajt, 140 już trochę ciężej, na więcej niestety się nie odważyłem. Kombinowałem opcję, żeby w razie czego zrucić na racka, ale jednak wolałem nie ryzykować. Z asekuracją byłbym pewniejszy siebie i myślę, że 150kg było by w zasięgu. Może innym razem


Potem spompowałem sobie trochę bicka cwiczeniami których dawno nie robiłem. Bardzo dobrze wchodzi mi uginanie górnych rączek wyciągów (niczym poza bicepsy przodem/tyłem). Idealnie w bicki wchodzi. Napewno niedługo dodam do planu to cwiczenie.


FILM Z FRONTÓW - 2 podejścia : 135 i 140







DIETA

Trochę przekombinowana, ale ujdzie


Jutro regenracja. W czwartek PP, a piątek lub sobote MC.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
ładnie
ciekawe ile byś targnał w tylnim siadzie jakbyś na jakis czas rzucił go do planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
145-150kg myślę, że by poszło, bo miałeś tam zapas Ale i tak gratuluję, ja nienawidzę frontów także podziwiam
też się zastanawiam ile w tylnim siadzie by poszło.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
ja frontów też własnie nie lubie, nie umie tej sztangi trzymac;/
tibes nie dam rady tak jak ty że dłonie trzymasz na barkach bo nie dosięgne
robie tak ze mam ręce skrzyżowane i sztanga na barkach siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
No też mnie to ciekawi, ale żeby to sprawdzić musiałbym potrenować tylne jakiś czas, żeby przypomnieć sobie dobrze ruch. Gdzieś czytałem, że 85% 1RM tylnego to 1RM przedniego siadu. Zakładając 150kg w przednim to teoretycznie powinno wyjść 175kg w tylnym. No ale to takie gdybanie tylko

Ja fronty uwielbiam, czuję się już dobrze w nich. Jedynie do chce wyeliminować to tą ostatnią podkładkę pod pięty (1-1,5cm). Zaczynałem jakoś od 3,5-4cm, więc i tak jest poprawa. No i chciałbym jeszcze trochę głębiej siadać. Całkowite ATG.

Co do chwytu to tez miałem problem, ale z czasem coraz lepiej było. Teraz nie sprawia mi to problemu. Tylko zauważcie, że też nie jest tutaj idealnie, bo nie trzymam tutaj sztangi w pełnej dłoni tylko na drugich paliczkach dłoni jakoś. Robiłem kiedyś z skrzyżowanymi rękoma, ale tradycyjny olimpijski chwyt jest duzo wygodniejszy jak się już go nauczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i ewentualnej korekty

Następny temat

Powrot po dlugiej przerwie

WHEY premium