SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tibes / REDUKCJA 2012 - Z bojlera do kaloryfera str. 140

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
to białka z activlaba tez jest takie geste?

miałem wanilie tylko to protein 80 to była b. dobra.

to co masz to dobrze cenowo wychodzi moze warto by sie było skusic,
za to 3,5kg ile dałes dokładnie, taniej nic econo sfd wychodzi?
bo na redu mi tak białka braknie wiec cos musze pomyslec.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-05-15 17:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Regenat - 149zł

kamikaz - Jeszcze nie próbowałem, jutro sprawdzę smak. Mam nadzieję, ze zjadliwe

Matth3w - Ale po co? Te produkty są na stawy, a nie na kości. Z tego co mi wiadomo

Shit - Kebab, pizza, lody też lubię i nawet w tej kolejności

Adzik - Też to jadłem kiedyś, potem przerzuciłem się ze względu na aferę sojową i jakoś ciężko mi zaufać z powrotem

Buli - Nie próbowałem, może się kiedyś skuszę

Marian - Jak mi jutro przypomnisz to Ci napiszę czy gęste czy nie

Co do ceny to 149zł za 3,5kg czyli za 1kg - 42,5zł

A econo 31zł za 0,75kg wiec 1kg - 41,33zł

Także cena wychodzi podobnie i oba na etykiecie mają 70% białka. Z do Econo się zraziłem, wiec wybór prosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Geste, troche jak budyn ale zjadliwe, bez tragedi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Buli, ja po treningu szamam smak nuggatt + 50g rodzynek. Potwierdzam - miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja też chciałem smak ten nugat i karmel, ale przysłali mi 2x karmel;/ pewno na składzie nie było nugata, a nawet nie wiem co to za smak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No z tego co dziś opinie wystawiałem dla Ekono, to były tylko dwa smaki dostępne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
czyli jak gęste jak budyn to takie jak lubie i ja miłem to wpc 80 to tez takie własnie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Co do białka Muscle Up to dziś rano jadłem, ale zmiksowałem z kilkoma truskawkami. Dziwny ma smak, inny niż reszta białek. Pisze o wanilii. Gęste nie było, ale ja dużo wody leje,więc nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
15 maj - wtorek

Nie miałem możliwości dziś na siłkę iść. Pół dnia na uczelni. Dwa egzaminy na uczelni i z obu jestem zadowolony Nie chciało mi się ale o 20 siadłem na rowerek i zrobiłem aeroby.


TRENING

40 min aero


DIETA

Drugi posiłek musiałem sobie skomponować na uczelni. Jakaś marna sałateczka z kurą, której dużo nie było, trochę sosu, ale za to dużo zieleniny. No i serek wiejski, żeby podbić białko. Zapite zimną pepsi max.

Odpuściłem kolacje, bo mnie brzuch bolał i nie miałem ochoty. Także kcal malutko.




A to część 4 posiłku



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
16 maj - środa

Znowu prawie cały dzień na uczelni, ale na szczęście zaliczenia idą dobrze. Nachodziłem się dziś dużo o tych kulach, więc nawet aerobów mi się nie chciało dziś robić


TRENING

brak


DIETA

Drugi posiłek znowu na uczelni. Dziś wpadłem do baru/bufetu przy uczelni. Ciężko było coś dietetycznego wybrać. Zamówiłem jednego kotleta wieprzowego, dość spore udko z kurczaka i sałatkę z kapustą. A na deser browar - potrzebowałem go dzisiaj

Przez te piwko trochę przekroczyłem bilans, ale nie ma tragedii.



Śniadanie


A tak jem twaróg. Chyba nigdy nie wklejałem. Duuuużo słodzika, trochę wody. Mocno ugniatam i do pyska Poszło 0,5kg naraz, bo głodny z uczelni wróciłem



Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i ewentualnej korekty

Następny temat

Powrot po dlugiej przerwie

WHEY premium