SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tibes / REDUKCJA 2012 - Z bojlera do kaloryfera str. 140

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
curva sylwek! lubilem Cie z rockyego!! ....

ide delikatnia zregenerowac swoja mase miesniowea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Współczuję. Na pocieszenie mogę powiedzieć tylko że mogłeś mieć zawsze gips po jajka. Wtedy juz tak fajnie nie jest. Powodzenia

Zmieniony przez - poczes w dniu 2012-04-09 08:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
nie becz chłopie

I tak bywa, forme zrobisz innym razem, cale zycie przed nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Nie beczę kurvvaa... tylko chciałem napyerdalać cieżary, we frontach i MC czułem, ze życiówkę zrobię na redu I jestem wkurviony fest... rower, interwały itd, poszły się....

Jeszcze mnie noga boli strasznie przy każdym gwałtownym ruchu, jakby prąd przeszedł po kościach. Jak przestanie boleć to myślę, że będzie można zrobić dobry trening. Mam tylko dylemat czy lepiej iść na siłkę (tylko tu wchodzi w grę tylko fitnessowa, bo tam dziewczyna chodzi. Bo nie zamierzam na mojej co chwilę prosić kogoś o pomoc), czy lepiej zrobić jakiś wysoko objętościowy trening na hantelkach w domu (bo hantelki lekkie). Łapy to nie będzie problem, klatka też może jakoś ujdzie, najgorzej z plecami na takich słabych hantelkach).

Pomysły z wyprostami, wysokimi stepami, aero na rowerku itd odpadają bo mam zalecenie lekarskie całkowitego braku obciążenia nogi w gipsie. Mam złamaną kość strzałkową przy samym stawie skokowym. Tylko nie poprzek, a wzdłuż kości, jakieś 4-5cm. No i dodatkowo trochę rozj**ane 2 kostki (boczna i tylna) w stawie skokowym. Idę za 2-3 dni na wizytę kontrolną do lekarza to zobaczymy jaka będzie dokładniejsza diagnoza. Bo w szpitalu każdy mówił co innego, odpowiedzi wahały się od 4 tygodni do 3 miesięcy w gipsie.

Poza tym, dziś jeszcze się obżeram. Jutro wracam do diety. Może zrobię jakiś lekki trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Fitnesowa siłka tzn. jaka ? Nie mają tam sztang i hantli, same różowe hantelki i maszyny ? Ja bym na Twoim miejscu z dziewczyną chodził i się pompował na tej siłowni - większy zakres powtórzeń, maksymalne skupienie na pracy mieśnia itd. żadnego szarżowania i będzie ok.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Hantle są do 30tek chyba, ławki, sztangi też. Fitnessowa dla mnie to tak gdzie nie ma miejsca na MC i stojaków/klatki na siady. Pewnie zrobię tak jak mówisz. Teraz tydzień w domu pomacham coś tam.. a od przyszłego się zapiszę. W sumie mam busa spod domu prawie pod samą silke, więc nie ma tragedii. Na maszynach i wyciągach, hantelki w siadzie i da się zrobić trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
To teraz wyobraź sobie, że tak jak Ty teraz będziesz ćwiczył "lajtowo" niektórzy tak normalnie trenują wiele miesięcy przyjdą, pomachają, pogadają ... nóg nie robią, bo przecież grają w piłkę nożną z kolegami to mają rozbudowane nogi

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze ze sprintow nie robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Haha dokładnie a suplementacje dalej będziesz trzymał, czy szkoda ci ?

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i ewentualnej korekty

Następny temat

Powrot po dlugiej przerwie

WHEY premium