SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tibes / REDUKCJA 2012 - Z bojlera do kaloryfera str. 140

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Panowie dzięki za wpisy, poprawia to nastrój, bo człowiek już się lekko podłamuję.

No ale nie ma co narzekać, ogarnąłem się już. Nie wiem jak, ale chcę dalej trenować. Wiadomo aeroby odpadają, ale treningi górnej partii ciała można robić. Mam hantelki i trochę obciążania w domu, więc jakiś trening dało by się skleić. Rozważam zapisanie się na fitnessową siłkę tam gdzie moja dziewczyna chodzi, zawsze to jakaś pomoc. Bo nie mam innego partnera treningowego. A tam bym mógł chociaż na maszynach pomachać z jakimś zacnym ciężarem, bo w domu hantelki powyżej 15kg raczej nie ogarnę.

Słyszałem kiedyś o teorii, ze trenowanie zdrowej nogi pomaga w zrastaniu się złamanej kończyny. Także może spróbuje.

Nie wiem tylko jak ogarnę szykowanie sobie posiłków, ale myślę, ze dam radę. Wiadomo formy plażowej nie zrobię, ale chociaż mięśnie podtrzymać się może uda i nie zalać się fatem.

Nie wiem, może mi odyebało. Ale nie odpuszczam pozdro

Także supli nie sprzedaję, jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Jak ktoś ma jakieś info, jak się przygotowuję zawodnicy niepełnosprawni do zawodów to wpisujcie mi ile się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30840 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871051
Aero na roweku nie dasz rady robić?
Ja jak miałem nogę w gipsie, tyle że skręconą, to nawet nogi ćwiczyłem - 10 superserii MCNPN + prostowanie No ale przy złamaniu może nie być tak fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No na focie nie masz chyba usztywnione kolana, a to oznacza, że wyprosty/uginania dałoby rade Chuyowo, że tak wyszło. Ale przyznam szczerze, że jak zobaczyłem to zdjęcie to byłem pewien, że to wypadek po alkoholu Trzymaj michę, rób trening góry i myślę, że nie będzie tragedii.

PZDR i wracaj do zdrowia !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ci tyt pyrdolisz jedna nogia wiecznie zywa...to mozna robic syzyfki jednoniz, wyprosty, stepy wysokie jak gory itepe i tede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30840 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871051
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
przyyy czuje sie dobrze, jutrtos wypije 8litriow wody mineralnehj bo czuje ze mi sie przedramoiona odwadniaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
pijaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jakha pajeczyna? nie spamujhecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Idź spać menelu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i ewentualnej korekty

Następny temat

Powrot po dlugiej przerwie

WHEY premium