SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Grzechu/Podsumowanie redukcji s. 143

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202490

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Namierzyłam dziennik, powoli przeglądam :), dietka fajna, widzę, że też lubisz rybki ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15370
REDUKCJA-CKD- dzień 3,

Trening cardio: bieg
Czas:30minut
Dystans:5km
Intensywność:średnia
Teren:Pagórki

Trening siłowy:Plecy,dwugłowe ud, podudzia

1.Martwy ciąg
60x6
80x5
100x5
120x5
135x5
Pas
150x3
165x2(+5kg),(+1p)

martwy lżej niż ostatnio, technicznie średnio, może następnym razem zaatakuję rekord na 2 powt.

2.Podciąganie na drążku
3s x 8p
1s x 6p


3.Wiosłowanie sztangą
100x6
2s-100x8
100x7

słabo nie zabrałem magnezji i wiosło takie jakieś bez wyrazu, mało dynamiczne chwyt puszczał.

-------------
4.Uginanie nóg leżąc
1x12x25kg
3x12x30kg (+5kg)

fitnesowo z powolnym opuszczaniem

-------------
5.Wspięcia ze sztangą
30x150kg-neutralnie
25x150kg-zew.
20x150kg-wew.
(+10kg)

6.Wspięcia odwrotne
3s-90x20

Dajet:
Cardio
1.Perfect whey
2.jaja,migdały,pomidory
3.karczek,oliwa,brokuły
4.twaróg,oliwa,pomidor
5.karczek oliwa,pestki dyni,brokuły

Siłowy
6.perfect whey
7.Tuna,kapusta kiszona
8.Będzie twaróg z oliwką.


Dieta dzisiaj że tak powiem elegancja-francja


Lena:
Miło że jesteś, mam nadzieję że to nie ostatnia wizyta.

Rybka jest dobra na wszystko.

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-04-21 20:30:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Hmm przy 6-8 tyg już psycha szarżuje u mnie efekty byłyby lepsze gdyby nie swięta i tam kilka wypadów do rodziny a wiadomo siłownia jest dodatkiem. Od poniedziałku jadę już przy 150g węgli w dni siłowe i w dni aerobowe węgle z warzyw. Więc zycze ci wytrwalosci i efektow!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
To fakt, w święta zawsze trudniej, choć akurat ja miałam zatrucie przedświąteczne przez 6 (!!!) dni, więc wiele nie skorzystałam :) Najtrudniejsze momenty to kuszenie babci w stylu sernik, kopytka i zupy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15370
REDUKCJA CKD- dzeiń 4

Trening:
Poranne cardio 35min

Dieta:
1.Aminy
Cardio
2.Whey
3.Jaja,kapusta kiszona, oliwa
4.makrela, kapusta kiszona
5,6.schab, brokuły, oliwa
7.Wołowina, kiszona, pestki dyni
8.Będzie twaróg

Białko
: 165g= 2g/kg
Węglowodany 20g= 0,25g/kg
Tłuszcze: 170= 2,2g/kg

dzisiaj czułem się na prawdę kiepsko do tego miałem jeszcze trochę fizycznej pracy i strasznie się zawieszałem, strasznie ciężko też zebrać myśli, najchętniej cały czas bym spał.

Avasso: chcę ciągnąć CKD przez właśnie przez około 10tygodni tyle że mam zamiar zrobić sobie po pięciu tygodniach 7-mio dniowa przerwę. Zobaczę na efekty i samopoczucie. Jak wytrzymam to może pociągnę 8 tygodni jednym ciągiem. szczyt formy w każdym razie planowany na połowę lipca.

Lena: Zazwyczaj planuję treningi tak aby w święta wypadła przerwa, jeśli przez 3 miesiące utrzymuję reżim dietetyczny a potem przez 3 dni pozwolę sobie na co mam ochotę to na pewno w mojej sylwetce ne zajdą jakieś koszmarne zmiany, a na psychuke na prawdę działa to cudownie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
3 miesiące... ale bez żadnych dozwolonych czitów nawet?!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15370
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Ty masz mozliwosc krecenia aero rano a mi tego brakuje wlasnie jak bym jakis rowerek mial to czemu nie. No ja aktualnie tez mam przerwe od poniedzialku wracam do treningow i lepszej miski powodzenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Życie beż węgli jest straszne... Dla mnie cięcie węgli z dwóch posiłków to już kiepskie samopoczucie i ospałość
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Jej, 3 miesiące to za długo, ja z siebie dumna jestem, że czituje raz na 1,5 tyg. lub na dwa, a nie raz w tygodniu... wow.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

sprawdzenie treningu z apomoc sog

Następny temat

Co i jak dalej...??

electro
Polecane artykuły