SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzechu/Podsumowanie redukcji s. 143

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182763

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no dokładnie, po co dalej, raczej lepiej wygladac nie będziesz,

poszedłbym w utrzymanie podobnego bf do końca lata

i robił muskle, hmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
what do i have now? Ciężka sprawa bo za trzy tygodnie i tak będzie przerwa, sensownego nic nie stworzę przez ten czas.

Po prostu nie trafiłem z formą. A spalacza już w tym roku heba nie stestuję, ale patrzałem na daty i do 2012 mam czas(czyli wtedy co ma być koniec świata i to ełro)

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-06-19 21:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym na Twoim miejscu ograniczył juz troche aero, dodał WW. Tak jak mowi bic, bf juz jest bardzo dobry, nie ma sie co zylować. Treningi tez bym robil intuicyjne, dla przyjemnosci - formy stracic nie powinienes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
to prawda nie ma się co żyłować, na razie dorzucę trochę węglowodanów w posiłkach przedtreningowych, co do planu to zrobię jeszcze przez te trzy tygodnie tak jak jest, nic już nie wymodzę,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Dobrze wycięło, na nogach separcja, znaczy czas na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Grzech, kilograma pewnie nie :), ale niektóre dziewczyny też robią ładowania. Zwykle jem ze smakiem te 4-5 razy, ale wczoraj tylko 3 dałam radę, może mi metabolizm zwolnił? :(

Heh, Tobie chyba miło się czyta pochwały, skoro znów zdjęcia :), ale chłopcy się słusznie zachwycają, brzuszek ładny i ogólnie sylwetka bardzo fajna. Nie wiem, jak było na początku, może aż zerknę na pierwsze strony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Dobła

Wstałem rano spozieram do lustra i również podobnie jak większość odwiedzających dziennki stwierdziłem że dalsze cięcie nie wpłynie na sylwetkę pozytywnie, mało tego może tylko pogorszyć obecną formę. Z drugiej strony układanie cyklu na masę teraz mija się z celem bo za trzy tygodnie jadę na wakacje, a trzy tygodnie to nie jest wystarczający czas na zrobienie jakiegokolwiek mięśnia(oprócz piwnego).

Plany są więc takie, w tym tygodniu i następnym dodaję nieco kalorii w zeszłym było około 2500 teraz będzie 2800-3000, trening zostaje taki jaki jest dołączam spalacz.

W ostatnim czyli 6-tym tygodniu redukcji rezygnuję z treningów metabolicznych i piątkowych interwałów, treningi kardio, zrobię lekkie skrócę czas do max 45minut przed wszystkimi treningami w tym tygodniu dołożę pewną ilość węglowodanów, (myślę że 30-40g to będzie to).

Po sobotnim ładowaniu zrobię wolne trening interwałowy się nie odbędzie, jeśli już to intensywność zostanie zmniejszona, w poniedziałek trening 5x5 na 60%, (przysiad wycisk mc, biceps triceps)We wtorek sprawdzian (zobaczymy ile siły poszło w las)

Na razie wstrzymuję się z podsumowaniem oceną suplementów, za trzy tygodnie będzie takie coś wstawię wtedy więcej fotek.

Dziękuję wszystkim za pozytywne oceny i sogi.



Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-06-20 11:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Clenburexin domyślam się a nie clen

Dociąłeś się elegancko, ale brakuje(podobnie jak u mnie) parę ładnych kilo mięśnia

SOG za prace, wytrwałość i efekt. Na pewno optycznie wyglądasz na większego, bo to magia niskiego bf, pytanie gdzie żyłki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sprawdzenie treningu z apomoc sog

Następny temat

Co i jak dalej...??

WHEY premium