SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

vena/ dziennik/ big girls don't cry/ mój początek w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110645

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
ee
dziewczyny predzej narzekają, ze za duze a nie za male lydy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
niekonieznie od tego urosna
a i wysmuklic mogą
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
żeby mi sie nie wysmukliłybo smukłe to są
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
ja nie mam wcale
a robie wspiecia tak jak powiedzialem Venie


i co?
praktycznie nic nie rosną, a stabilizacja lepszejsza
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Kasia a jaki rozmiar, rzeczonej, stopy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
adzik łydy pewnie na bank dostanę w planie, może Piotrek zapomniał


bic ja akurat nie narzekam na za duże łydki,bo mam szczupłe i w ogóle jak chudnę to mi pierwsze nogi lecą
przydałyby się kształtniejsze i większe łydy


Iza Piotrek przesadził z tymi małymi stópkami ,bo mam normalne i najbardziej chyba oblegane 38-39
tylko przy tych moich szczudłach wydają się pewnie mniejsze



******************************************************************


Dzisiejszy trening

poprzedni:
https://www.sfd.pl/vena/_dziennik/_big_girls_don_t_cry/_mój_początek_w_TS-t574738-s9.html



WL
20kg x3 (3serie)

Ściąganie wyciągu górnego 4x8 35kg

Barki 4 serie łączone:
- wycisk hantli w górę x8powt
(2x10kg, 2x12kg)
- unoszenie na boki hantli x8powt
(4x5kg)
- unoszenie na boki w opadzie x8powt
(3x7kg, 1x5kg)

Biceps dowolnie
- uginanie z supinacją 2x8 (10kg)
- modlitewnik x8,6 (18kg)

Biceps "21"
12kg

+ uginanie nadgarstków nachwytem 4serie
+ uginanie nadgarstków podchwytem 4serie


czas 73min



Uwagi:

Fajnie spompowałam sobie dzisiaj łapki
A przedramiona miałam tak zdrętwiałe,że ledwo co butelkę chwyciłam
Lubię sobotę i lubię ten trening...ale i tak najbardziej lubię poniedziałki


filmik






Micha:

1 owsiaki z bananem

2 wołowina z ryżem,jabłko

TRENING
whey+jabłko

3 rosołek z makaronem,kurak
4 orzechy 50g (migdały,nerkowce)

do końca dnia oczywiście coś jeszcze wleci



Muszę wyczyścić michę,bo robi mi się już opona...z resztą widać na filmach,że bęben wyskoczył

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720049
wróciłem,trzeba było wcześniej napisaćto gdzie mieszkasz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
Hello


Chciałam się tylko pochwalić moim dzisiejszym kulinarnym wybrykiem, czyli serniczek






mogę tylko napisać tyle...był po prostu pyszny




ale od jutra trzymam już michę,żeby nie zrobić się jak kuleczka


jutro ulubiony dzień tygodnia...poniedziałek...a dlaczego?
bo będzie trening i będą ciągi

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-03-14 21:25:53

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
o przypomina mi taki jaki moja mama robi
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720049
Zostaw mi kawałek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Blair_20/redukcja

Następny temat

Trening do oceny

electro
Polecane artykuły