Szacuny
2
Napisanych postów
14945
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
56805
adzik łydy pewnie na bank dostanę w planie, może Piotrek zapomniał
bic ja akurat nie narzekam na za duże łydki,bo mam szczupłe i w ogóle jak chudnę to mi pierwsze nogi lecą przydałyby się kształtniejsze i większe łydy
Iza Piotrek przesadził z tymi małymi stópkami ,bo mam normalne i najbardziej chyba oblegane 38-39
tylko przy tych moich szczudłach wydają się pewnie mniejsze
Fajnie spompowałam sobie dzisiaj łapki A przedramiona miałam tak zdrętwiałe,że ledwo co butelkę chwyciłam Lubię sobotę i lubię ten trening...ale i tak najbardziej lubię poniedziałki
filmik
Micha:
1 owsiaki z bananem
2 wołowina z ryżem,jabłko
TRENING
whey+jabłko
3 rosołek z makaronem,kurak
4 orzechy 50g (migdały,nerkowce)
do końca dnia oczywiście coś jeszcze wleci
Muszę wyczyścić michę,bo robi mi się już opona...z resztą widać na filmach,że bęben wyskoczył
moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...