tacy powinni sie wybijac na ustawkach!!!!
...
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
zobaczyli, że nie ma krat i zdziczeli, już w pierwszej połowie wychodzili za reklamy i zabierali piłki.

...
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920

swoja droga - dlaczego nie bylo zadnego ogrodzenia, czy czegos tego typu?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
- Legia Warszawa za wydarzenia z Wilna zostanie surowo ukarana przez Europejską Unię Piłkarską (UEFA) - uważa wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) Eugeniusz Kolator.
W wyniku awantur wywołanych przez sympatyków Legii na stadionie w Wilnie mecz drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Intertoto z tamtejszą Vetrą został przerwany po 45 minutach gry. Polski zespół przegrywał 0:2.

- Legia na pewno zostanie surowo ukarana przez UEFA. Nie znam szczegółów zajść na stadionie w Wilnie, ale sytuacja, w której awantury wywołane przez kibiców prowadzą do przerwania meczu, może skończyć się wykluczeniem warszawskiego klubu z rozgrywek międzynarodowych. To jest bardzo prawdopodobne - powiedział Eugeniusz Kolator.

- Kara nie dotknie jednak innych polskich zespołów. Ukarany zostanie winny, w tym przypadku Legia, ale nie cała federacja - dodał wiceprezes PZPN.

Kolator przyznał, że UEFA na pewno zażąda wyjaśnień, w jaki sposób na stadionie Vetry znalazło się około trzech tysięcy kibiców Legii. - Być może naruszone zostały przepisy w tym względzie. Na pewno kibiców zespołu gości, w tym przypadku Legii, nie powinno na niewielkim stadionie znaleźć się tak dużo - zakończył.

Źródło: onet

W dodatku to nie pierwszy raz gdy "kibice" Legii się popisali w Europie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
Znawca
bo nie opłaca im się stawiać ogrodzenia na jeden mecz z d****ami z Polski, jakby wiedzieli, że tak będzie to oddaliby mecz walkowerem.

...
bydło ze stolicy! wpuscic hamstwo na salony! a druga sprawa jest taka ze dobrze ze legia przegrywala 2:0 !!!bo widac jaki prezentuje poziom!zenada!oni reprezentuja polske w swiecie??????!!!!!i to jeszcze w jakims intertoto hehe
...
Usunięty przez bodymaker za pkt 1 regulaminu
...
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
kilka 'ciekawszych' komentarzy dotyczących dzisiejszych zdarzeń

Masz rację. A ci durnie myślą, że my tam chodzimy, żeby mecz oglądać. Hahahaha. Mecz i w ogóle piłkę nożną mamy gdzieś. Na stadion sie idzie żeby zwyciężyć naszych wrogów z innego miasta, albo z naszego miasta, ale z innej drużyny. Żeby ich zabić, zniszczyć, zdeptać. Taki jest nasz najświętszy obowiązek. Prawo też jest po naszej stronie. Popatrzcie, jeszcze nikomu nigdy nic żaden sąd nie zrobił za walkę na stadionie, bo sądy też wiedzą, że tak musi być. A jak nam zabiorą Euro 2012, to jeszcze lepiej, bo my tu sami mamy wystarczająco dużo przeciwników, których trzeba zniszczyć. Nie potrzeba nam obcych. Legia Legia Legia !!!!!!!!!!

co wy się ich czepiacie, piszecie jakby was bili. Mówicie że oni reprezentują nasz kraj, Oni reprezentują swój klub!! Stadiony nie są dla pikników tylko dla grup hools i ultras!! Wstyd to wy robicie stojąc na trybunach z trąbkami jak na żużlu

Należało się Vetrze!! Z pewnością i tak byśmy odpadli w kolejnej rundzie, a tak to chociaż uzyskamy szacunek! Brawo dla hoolsow !!

eh szkoda gadać

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
kogo to obchdzi co wy robice wielcy chuligani przez takich gnojkow polakow za granica maja za szmaciarzy
...
Jak by ich wyłapali i dali kary finansowe min. 100 tys. złotych i ściągali im tą kase regularnie z pensji np. to ci "wojownicy" szybko by zmienili sobie hobby.

Kolejnym rozwiązaniem byłoby danie policjantom prawa do użycia w takich sytuacjach ostrej amunicji (w USA tak chyba jest). Tylko wtedy policja musiałaby zainwestować w dobrych ludzi, bo ci goście w kaskach są często niewiele lepsi od tego skretyniałego motłochu.