Poniedzialek:
Klata kazde cwiczenie po 5seri kazda po 5 powtorzen ewentualnie 6 zalezy czy sila pozwoli.(ten tydzien zaczalem sztangielkami)Cięzar licze bez wagi sztangi i sztangielek.
Pozioma (sztangielki)23; 23,75; 24,75; 26; 27,5 kg na reke.
Dodatnia (sztanga) 60; 63; 65; 67; 69kg
Ujemna ( sztangielki) 22; 24; 24,75; 25,5; 26,75 kg na reke
Zakwasy po klacie pojawily sie dopiero na drugi dzien w godzinach poludniowych i w dalszym ciagu trzymaja:)
Biceps
Łamana 35;36;37;38;40 kg
Sztangielki mlotki 20; 20,75; 21,5; 21,5; 21,75 kg
Nachwyt łamana 24;26;28;29,5;30 kg
Wyciag na atlasie 65; 65;70;70;75 kg
O bicepsie powiem że mialem straszna pompe nie wiem czy to od kreatyny czy nie ale byla masakra koszulka nie wchodzila :D
Wtorek:
Barki:
Unoszenie sztangi 43;45;46;48;50kg
Unoszenie sztangielek bokiem 10;10;10;10;10 kg na reke
Unoszneie w pochyleniu 10; 11,5; 11,5; 12,5; 12,5 kg na reke
Atlas podnoszenie 100;105;110;115;120 kg - tak na dojechanie
I powiem ze po takim treningu barki sa strasznie zmeczone , zakwasy straszne :)
Triceps: i tu totalna masakra
Sztanga waski chwyt: 50;51;52;53;55 kg
francuskie: 8;9;9;10;10 kg
Uginanie sztangi nad glowa 18;22;25;27;27 kg
Atlas lina: 15;20;25;25;30 kg
pompki na triceps + obciazenie 20 kg 5 serii po 8 powtorzen
Na drugi dzien triceps jest naprawde zmeczony i bolacy miejmy nadzieje ze rosnie :D Dodam jeszcze że ciezary nie sa jeszcze "stabilne" to znaczy ze w przyszlym tygodniu nie bedzie juz takich skokow pomiedzy seriami bo muusze po prostu jeszcze wyczuc :)
Zmieniony przez - Piotrooo w dniu 2014-01-15 12:10:30
Klata kazde cwiczenie po 5seri kazda po 5 powtorzen ewentualnie 6 zalezy czy sila pozwoli.(ten tydzien zaczalem sztangielkami)Cięzar licze bez wagi sztangi i sztangielek.
Pozioma (sztangielki)23; 23,75; 24,75; 26; 27,5 kg na reke.
Dodatnia (sztanga) 60; 63; 65; 67; 69kg
Ujemna ( sztangielki) 22; 24; 24,75; 25,5; 26,75 kg na reke
Zakwasy po klacie pojawily sie dopiero na drugi dzien w godzinach poludniowych i w dalszym ciagu trzymaja:)
Biceps
Łamana 35;36;37;38;40 kg
Sztangielki mlotki 20; 20,75; 21,5; 21,5; 21,75 kg
Nachwyt łamana 24;26;28;29,5;30 kg
Wyciag na atlasie 65; 65;70;70;75 kg
O bicepsie powiem że mialem straszna pompe nie wiem czy to od kreatyny czy nie ale byla masakra koszulka nie wchodzila :D
Wtorek:
Barki:
Unoszenie sztangi 43;45;46;48;50kg
Unoszenie sztangielek bokiem 10;10;10;10;10 kg na reke
Unoszneie w pochyleniu 10; 11,5; 11,5; 12,5; 12,5 kg na reke
Atlas podnoszenie 100;105;110;115;120 kg - tak na dojechanie
I powiem ze po takim treningu barki sa strasznie zmeczone , zakwasy straszne :)
Triceps: i tu totalna masakra
Sztanga waski chwyt: 50;51;52;53;55 kg
francuskie: 8;9;9;10;10 kg
Uginanie sztangi nad glowa 18;22;25;27;27 kg
Atlas lina: 15;20;25;25;30 kg
pompki na triceps + obciazenie 20 kg 5 serii po 8 powtorzen
Na drugi dzien triceps jest naprawde zmeczony i bolacy miejmy nadzieje ze rosnie :D Dodam jeszcze że ciezary nie sa jeszcze "stabilne" to znaczy ze w przyszlym tygodniu nie bedzie juz takich skokow pomiedzy seriami bo muusze po prostu jeszcze wyczuc :)
Zmieniony przez - Piotrooo w dniu 2014-01-15 12:10:30

?
Ale zazwyczaj 150g twarogu wchodzi w szkole, do tego 150g na wieczór.
jeżeli będę miał jakiś naddatek kasy kupię coś na stawy, zobaczę jak będzie to dzialalo. Dzisiaj będzie zaległy 
Zrobiłem jeszcze kilka innych ćwiczeń podobnych właśnie do tego m.in face pull, ściąganie za kark. Nie zapisałem ciężarów więc nawet nie wpisuje. Ale łącznie z tych ćwiczeń nie wpisanych mogło wyjść spokojnie powyżej 20 serii. Co w efekcie daję, nieźle napuchnięte plecy.
Zdecydowałem dokończyć ćwiczenie na mniejszym ciężarze...
