SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Wystarczy, ze regularnie bedziesz sie rozciagac, nie musisz czarowac ;)

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Freak.
Udanych wakacji i pamiętaj mazury cud natury .
Co do pytań, to może ktoś inny odpowie, bo się nie znam

Byłem już rok temu na tym obozie, i było nawet spoko. Za te pieniądze co jadę to kurde, aż szkoda nie jechać.

vixen3
ło stary ambitne plany ten szpagat :D
mój kuzyn jak chodził na karate to prawie zrobił po kilku miesiącach zwykłego statycznego rozciągania

Zawsze byłem dosyć rozciągnięty, ale teraz jakoś mam zastój i kurde coraz gorzej z tą gibkością...
Tylko jakim planem treningowym ćwiczyć Vix?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wszyscy teraz łapią rolki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Bo rolki w sumie bardzo fajna sprawa, no musisz przyznać.

Nawet na portalu potreningu.pl o tym pisali.
http://potreningu.pl/artykuly/830/jazda-na-rolkach-odchudza-lepiej-niz-bieganie

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Mógłbyś przedstawić swój plan co do rozciągnięcia się do szpagatu? Nie ukrywam, że to było moje małe ciche marzenie, ale nigdy zwykle 'treningi' rozciągania kończyły się zbyt szybko

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
maxwell1

Zawsze byłem dosyć rozciągnięty, ale teraz jakoś mam zastój i kurde coraz gorzej z tą gibkością...
Tylko jakim planem treningowym ćwiczyć Vix?



Też mi troche gibkość słabnie jak zostawiam tylko trening siłowy.
Ja sie nie znam zbytnio wiec niestety nie jestem w stanie Ci nic polecić :/ powiem tylko tyle że im wyższa temperatura tym mieśnie sie lepiej rozciągaja. Jak kiedyś chodziłem na karate a nie miałem jeszcze kimono to gościu zabronił mi przychodzić w krótkich spodenkach bo 'tak sie nie rozciągne'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Mikers
Mógłbyś przedstawić swój plan co do rozciągnięcia się do szpagatu? Nie ukrywam, że to było moje małe ciche marzenie, ale nigdy zwykle 'treningi' rozciągania kończyły się zbyt szybko

Póki co w wolnym czasie czytam o metodach jak się rozciągać. rozmawiałem z Kistosem który napisał w sumie dobry artykuł o tym jak się rozciągać. Jeżeli będziesz chciał mogę go podesłać.

vixen3
Też mi troche gibkość słabnie jak zostawiam tylko trening siłowy.
Ja sie nie znam zbytnio wiec niestety nie jestem w stanie Ci nic polecić :/ powiem tylko tyle że im wyższa temperatura tym mieśnie sie lepiej rozciągaja. Jak kiedyś chodziłem na karate a nie miałem jeszcze kimono to gościu zabronił mi przychodzić w krótkich spodenkach bo 'tak sie nie rozciągne'

Mi brakuje ruchu poza siłownią po prostu. Nie jeżdżę na rowerze ponieważ mi go ukradli, chciałem kupić nowy (kolarzówkę) ale na to potrzebuje kasy której póki co nie mam.
Czyli najlepiej by było się rozciągać po wcześniejszym bieganiu lub czymś takim. Więc rolki będą dla mnie w sumie idealnym rozwiązaniem. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Jak masz go gdzieś pod ręką to proszę, wyślij
Rolki to świetna sprawa, jak po teraźniejszych wydatkach będę miał jeszcze wystarczająco kasy to chyba się na jakieś skuszę

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
tutaj masz ten artykuł.

Ja zamierzam właśnie tak do 200zł na rolki przeznaczyć nie więcej.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Dzięki wielkie

miejsce-na-nowy-dziennik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA

WHEY premium