SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A co Ty chciałeś - przeładowany, i z tego co widziałem to technika nie zachwyca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Cokta z techniką się zgodzę w 100%, bo była na poziomie zero teraz może troszkę odbiłem się od dna. Wiem że kiedyś będzie lepiej, bo cały czas się uczę i to zazwyczaj na swoich błędach ale i dzięki temu że podejmuje krytykę za którą bardzo jestem wdzięczny każdej osobie która ma coś sensownego do powiedzenia.
Nie jestem też w stanie powiedzieć czy plan był przeładowany, bo wszystko wynika z doświadczenia i obserwacji której ja nie mam wcale. Ułożyłem ten trening sam i być może zły dobór ćwiczeń, zbyt mała ilość powtórzeń etc. wpływa na mój - jak dotychczas znikomy rozwój poszczególnych grup mięśniowych. Może inaczej by było gdybym zabrał się za gotowca ale to też temat rzeka ponieważ na każdego działa coś innego.
Odbiegłem od tematu... Szkoda cokta że nie powiedziałeś mi o tym wcześniej. Napewno bym coś zmienił, wprowadził poprawki. Teraz to już pozamiatane.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To nie był czas zmarnowany - teraz na pewno lepiej wiesz, co jest Ci potrzebne do rozwoju na etapie jakim jesteś - jeżeli coś Ci podpowiada FBW, to czemu nie? A ze splitem raz w tygodniu to dla mnie też bardziej kwestia indywidualna, jeden potrzebuję minimum ćwiczeń, drugi musi mieć większą objętość.

Tak więc, rób jak chcesz, tylko z głową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Spróbuj fbw :) powinien dobrze na tobie działać :P:),pozd wracaj do zrowia ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Zgadza się, zdobyłem nowe doświadczenie. Może przesadziłem że swoim kosztem, ale każdy musi sprawdzić co na niego działa. Ten plan na mnie nie zadziałał więc z góry pochopnie założyłem że był to błąd i strata czasu - co jest nieprawdą.
Może porwę się też na trening z wysokimi powtórzeniami, bo po przeczytaniu ostatnio kilku artykułów, mój błąd mógł też tkwić w ilości powtórzeń. Mogły być zbyt niskie aby pobudzić wystarczająco mięśnie do wzrostu.
Pomyślę jeszcze o tym.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tak dokładnie, warto spróbować każdego zakresu powtórzeń. Ja zrobiłem wszystkie i wiem że niskie (1-6) działają marnie, średnie (6-12) najlepiej, a wysokie też dobrze. FBW na wysokich możesz spróbować, mi i Staśkowi dało bardzo dobre efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Przyda się jak zamieszcza tutaj kilka artykułów na temat wysokich zakresów. Będą kiedys może potrzebne dla mnie jak i dla osób czytających dziennik.
ART 1
ART 2 (tutaj polecam czytac dalsze komentarze, bo jest dużo informacji.)
ART 3

Przejrzę wasze dzienniki i zobaczę w jaki sposób cwiczyliscie na wysokich zakresach.
Sog duchowny Cokta masz bo normalny już nie wchodzi.

Zmieniony przez - maxwell1 w dniu 2012-04-07 23:18:38

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Nadeszła ta chwila! W końcu zdjęli mi gips! Teraz tydzień góra dwa na rozruszanie tego palca i wracam do ćwiczeń.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
no to ćiśniesz miszczu :D
Próbowałem wysokich powtórzeń ale tylko sporadycznie, więc się nie wypowiem, powiem tylko że fajnie pompują mięśnie

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja podobnie jak Killing232
Czekam na wznowienie treningów z twojej strony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA

WHEY premium