SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Pod pojęciem "docelowe grupy" masz na myśli nogi, plecy,ramiona i klatkę piersiową, dobrze zrozumiałem? Pullover polecił mi Darek jako alternatywę Przenoszenia sztangi leżąc w poprzek ławeczki. (przez barki nie mogę wykonywać tego ćwiczenia)
W takim razie w przyszłym tygodniu na modlitewniku dołożę jeszcze jedną serie i na spokojnie będę dodawał ciężaru, tak aby progres się szybko nie skończył.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zrob po 6 serii martwego, wiosla i drazka. To wystarczy by rozbudowac twoj grzbiet.
Doloz weglowodanow w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Antos098
zrob po 6 serii martwego, wiosla i drazka. To wystarczy by rozbudowac twoj grzbiet.
Doloz weglowodanow w diecie.

Wykonywać wiosło podchwytem, drążek nachwytem?
Ćwiczenia na biceps odpuścić? Czy wpleść gdzieś na koniec treningu PULL?
dołożę.

daget7
wpis kontrolny, no i pompki :)






Zapraszam.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Antoś, Hubert, Panda czy równie ktoś tak samo kompetentny, prosiłbym o rzuceniem okiem na moją technikę z wczorajszego treningu.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wpis dla powiadomek, wcześniej śledziłem, ale trochę cię nie było, potem padły powiadomki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Wczoraj przed snem robiłem ABSa 8 minutowego. Działa na mnie jak należy więc będę go dalej wałkował.

Po treningu z środy mam już mniejsze zakwasy, ale wczoraj to nie mogłem nawet łopatek do siebie ściągnąć.

kalikstat
Wpis dla powiadomek, wcześniej śledziłem, ale trochę cię nie było, potem padły powiadomki

Fakt nie było mnie, bo miałem problemy z siłownią ale wszystko już się ustatkowało i wracam od nowa.
Zapraszam częściej!


Oceni ktoś technikę ćwiczeń z poprzedniej strony?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Trening 25.01.2013 - LEGS




Regeneracja: SEN 22:15-5:15

Trening: LEGS
1.Przysiady ze sztangą na barkach
30kg|10x
40kg|10x
45kg|10x
50kg|10x
<--- film
Weszło tak jak planowałem. Nogi fajnie rozgrzałem skakanką a po przysiadach było już je dobrze czuć. Ciężaru będę dokładał, bo myślę że mam zapas, zresztą widać chyba na filmiku.




2.Syzyfki
5x <--- film
7x
7x
8x

Póki co nie kładłem ciężaru na klatkę. Po raz pierwszy wykonywałem to ćwiczenie i myślę że nie poszło tak źle, bo które mięśnie miałem czuć - czułem. Choć technika ma jeszcze wiele do życzenia dopracuje to z czasem.




3.Długie wykroki chodzone ze sztangielkami
5kg(jeden hantel)|8x(jedna noga)
5kg|8x
6,5kg|8x
6,5kg|8x

Po syzyfkach byłem już nieco zmęczony, lecz taki ciężar mi odpowiada. W ostatnich powtórzeniach już lekko mną rzuciło nie raz na boki, ale dałem radę i ćwiczenie uznaję za udane.

4.Uginanie podudzi leżąc stopy na zewnątrz
10kg|10x
10kg|12x
15kg|10x
15kg|12x

Nie lubię tego ćwiczenie - przyznaję z góry. Ale nie jestem też osobą która będzie wybrzydzała, robię, muszę i koniec. Trzeba rozwinąć dwójki a MCNPN w ogóle mi nie idzie.

5.Dzień-dobry na sztywnych nogach stopy równolegle
5kg|10x
5kg|10x
10kg|10x
<--- film
10kg|10x
To ćwiczenie wykonywałem również po raz pierwszy. Oceńcie sami jak wyszło.



____________________________
Trening ogólnie uważam za bardzo ale to bardzo udany. Brakuje mi tylko łydek w nim i będę musiał dorzucić chociaż jedno ćwiczenie. Czuje że jutro będą straszne zakwasy, ale to przecież oznaka dobrego treningu.

Zmieniony przez - maxwell1 w dniu 2013-01-25 23:57:17

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Odnośnie "DZień dobry" bo ja również wracam do tego ćwiczenia, kilka lat temu wykonywałem to nieco bardziej dynamicznie, tzn płynniej wracałem do pozycji wyjściowej, Ty zatrzymujesz się w pochyleniu co nie powinno miec miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
daget7
Odnośnie "DZień dobry" bo ja również wracam do tego ćwiczenia, kilka lat temu wykonywałem to nieco bardziej dynamicznie, tzn płynniej wracałem do pozycji wyjściowej, Ty zatrzymujesz się w pochyleniu co nie powinno miec miejsca.


Fakt zatrzymuje się lekko. Sam nie wiem dlaczego, ale od przyszłego treningu będę zwracał na to uwagę.

Właśnie wracam z miasta, i udało mi się znaleźć fajny pojemniczek za 5,49zł. Czyli w końcu od poniedziałku ryż albo makaron do szkoły.


Zmieniony przez - maxwell1 w dniu 2013-01-26 14:09:53

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA

WHEY premium