SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Imo nie potrzebnie zamieniłeś hp na unoszenie w przód bo teraz masz praktycznie zdublowane cwiczenie na przednie aktony (unoszeniew przód sztangi i wyciągu)


Ziemniaki z ryżem w 1 posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To po ile te jajca skołowałeś? Podziwiam, 25 ml oliwy z kielona piłem, ale na 50 ml jeszcze się nie odważyłem, a szkoda by mi było zwrócić np. 125 g kurczaka :) Czekamy na filmy z Holiłudu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
vixen3 ale to HP wcale mi nie wychodzi. Jestem tak zdołowany przez te barki że dzisiaj już miałem ochotę uderzyć hantlem w okno...
ziemniaki i ryż to złe połączenie?
Sezonowiec ^^ po 60g za jajko. Wchodzi jako tako tylko trzeba odrazu przegryźć czymś bo strasznie muli. Filmy będą wieczorem.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Doszedłem do wniosku że filmiku z unoszeniem bokiem w górę nie ma sensu wrzucać, ponieważ już wiem co robię źle. Gdy zaczynam ruch i rękę prowadzę ku górze nie zatrzymuje w jednym momencie całej ręki, tylko zatrzymuje się bark a przedramię z hantlem ciągnie dalej. I tu tkwi błąd,
przynajmniej tak wywnioskowałem, po oglądnięciu filmiku z 10 razy.

A tutaj już unoszenie w opadzie:


Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Nie mówie że złe połączenie, ale ja bym poprostu nie mógł tego zjeśc w 1 posiłku. To tak jakby ziemniaki z chlebem jeśc

Niestety dzisiaj net mi tak muli że nie obejże dzis filmu:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Dla mnie to nie ma różnicy. Zawsze się to gdzieś w żołądku zmieści.

To jak będziesz miał kiedyś czas, to zerknij.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz śmiało jeść, ale pamiętaj, że 0,5kg ziemniaków to równowartość 1 paczki ryżu Więc chyba łatwiej/szybciej zjeść ryżowca brązowego. Co do diety, na noc bym wyrzucił serek wiejski, w połowie to chemia, kupuj twarogi cale półtłuste, nie dość, że tańsze to mniej chemii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Ale to tylko raz góra dwa razy w tygodniu jem takie ziemniaki.
I ile zjeść takiego twarogu? Chyba 100-150g powinno wystarczyć, prawda? Do tego mogę dodać np. jakiś jogurt - danone lub Jogobelle? Albo mogę też zrobić też szejka, 200ml mleka do tego ten twaróg i kakao. Co o tym przem myślisz?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no można ale nie którzy nie są zwolennikami jedzenia węgli na noc ale możesz zjeść szejka albo np twaróg z pomidorami ja tak robiłem np. bo sam to mi nie wchodził a szejka też takiego robiłem nawet dobry wychodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Trening 14.02.2012




Regeneracja: SEN 22:30-6:30

Trening:
Nogi:
- przysiady ze sztangą na barkach 3 serie (10,10,8) 65kg/60/60 (+5kg)
- dwugłowy na maszynie do ćwiczeń 2 serie (12,10) 25kg/15
- Uginanie nóg w siedzeniu na maszynie 3 serie (12,10,8) 90kg/80/70 (+10kg)
- MC na prostych nogach 2 serie (8,8) 50kg/50
- wspięcia na palce stojąc 5x10 powtórzeń stały ciężar 50kg (+5kg)
- wykroki ze sztangą 3 serie (12,8,5) 32kg/28/28 (+4kg)

Dieta:
7:00 100g płatków owsianych, 300ml mleka 2%, 2 łyżki stołowe kakao.

10:20 100g makaronu, 100g sera białego, ketchup.

15:00 150g ryżu, 200g piersi z kurczaka, 120g warzyw na patelnie (Hortex), 25ml oliwy z oliwek

19:00 400g bananów, 100g ryżu, 150g piersi, warzywa na patelnie 80g.

21:00 100g sera półtłustego, 150ml mleka, kakao.
______________________________________________
Dzisiaj walentynki, czasami tak bywa że nie ma się ich z kim spędzić.
Ale to nie o tym mam pisać... Trening strasznie męczący. Już po przysiadach czułem się cały mokry. A tutaj jeszcze było tyle przede mną. Ostatecznie dałem radę zrobić wszystko oprócz wykroków, bo już nie miałem siły. Zmasakrowałem dwójki i to tak że ciężko mi było dojść do szatni, a potem do domu. Teraz czuję się już lepiej, choć odzywają sie czworogłowe. Reasumując - trening uważam za udany.
Jedzenie szkolne dzisiaj w pospiechu bo akademie i takie inne pierdoły.
Krew mnie zalewa bo dzisiaj znowu banany poszły w górę. Chyba 5,90/kg. Ale było trzeba kupić...
Obiad mi bardzo smakował. Lubie te warzywa na patelnie z hortexu. Oliwy dzisiaj tylko 25ml.


Uciekam coś zjeść i do książek. Narazie.
I dla nie obchodzących walentynek.

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA

WHEY premium