SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Sog duchowy za MC Hammera!

Rzeźby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
MC Hammer wielki mistrz.
Tak rzeźby.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Cokta
Sog duchowy za MC Hammera!




Up MC Hammer na kozaku
Micha dobra jak zawsze. Nie uważasz, że za wcześnie na rzeźbę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Cokta Nogi to silny mięsień, jeżeli może dołożyć parę kilo to czemu ma tego nie wykorzystać?8 bariery tkwią w głowie
*oczywiście nie kosztem techniki


Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2011-12-12 21:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O barierach nie musisz mi nic mówić - sam pokonałem nie dawno

Niech myśli i decyduje zawsze sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
W sumie nikt lepiej od niego nie zna jego organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O tym właśnie mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
HIPERKOKS rzeźba dopiero za 2-3 miesiące. Na razie wstępnie przygotowuję ogólne informacje na temat treningu oraz rzeźby, więc mam czas jeszcze na wszystko. Spokojnie, trochę oleju w głowię mam i wiem że powoli do celu zawszę się dojdzie.

NomenNescioco trening staram się dokładać te pare kilo(2-4) żeby w końcu dobrać odpowiedni i optymalny ciężar do pracy. Zgadzam się, mięśnie są ogromnym mięśniem i można z nich wiele "wycisnąć" Bariery tkwią w głowie, tutaj zgodzę się z Tobą w 100% ponieważ chcieć to znaczy móc. Jeżeli odpowiednio się nastawisz psychicznie jesteś w stanie podnieść ciężar jaki wydawałby się dla Ciebie nie do osiągnięcia.

CoctaTo prawda, tylko ja znam dobrze swój organizm. Jak reaguje na bodźce i wiele innych czynników. Więc systematycznie będę dokładał ciężaru.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jeżeli odpowiednio się nastawisz psychicznie jesteś w stanie podnieść ciężar jaki wydawałby się dla Ciebie nie do osiągnięcia.

Ej no, bez przesady Tu chodzi o inne bariery np. strach przed dużymi ciężarami w MC, bo wcześniej skończyło się to kontuzją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Powiedziałem to na własnym przykładzie a mianowicie, gdy czytałem kilka miesięcy temu dzienniki i widziałem że ktoś robi przysiad 5x70kg było to dla mnie wręcz nie do uwierzenia. Może niespełna 2 tygodnie temu uświadomiłem sobie że nie będę gorszy i też spróbuje. Co zauważyłem? Że z dużym bo dużym trudem ale wykrzesałem z siebie te 5x70kg.
Ale Ty również masz rację mówiąc o barierach strachu na siłowni.

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA

WHEY premium