SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BdWiELKi/dziennik treningowy/ Zimowe, nowe cele

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6682

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
BdWiELKi/dziennik treningowy/ Zimowe, nowe cele




Część z was zna mnie z tematu https://www.sfd.pl/BdWiELKi/blog/podążanie_własną_drogą-t409091.html
Reszta mnie dopiero pozna. Mam 16 lat (27.12.1991). Mieszkam, trenuję, uczę się we Wrocławiu. Spotkać mnie można w klubie przy ul. Wygodnej na Ołbinie. Serdecznie wszystkich zapraszam (miła atmosfera, mili ludzie). Jeśli chodzi o mój staż to dokładnie już dwa lata. Z czego od roku treningi moje mają charakter kulturystyczny. W poprzednim temacie moim znajdziecie stare moje sposoby treningowe. Teraz czas na treningi, które dadzą mi czystą masę mięśniową. Planowo mam zamiar w przeciągu dwóch, trzech lat być gotowym do debiutu na scenie. Czeka mnie jeszcze wiele pracy.

Jeśli chodzi o moje najsłabsze punkty jakie zauważyłem po mijającym lecie to: łydki, barki, dolne partie brzucha, ramiona. To jest moim celem na tą zimę do poprawienia. Zacznę trenować superseriami.

Jeśli chodzi o dietę to B/T/W na okres 3 miesięcy przewiduję taki: 1,5-3g/1,5g/4-5g. Staram się robić każdego dnia inaczej z węglami. A jeśli chodzi o białko to pomiędzy posiłkami czasami dodawać będę co nieco (typu serek Danio etc.).

Mam zamiar zrobić do stycznia nawet 100kg wagi. W wakacj doszedłem nawet do 85kg, jednak wystarczyły mi dwa tygodnie bez aerobów (lub z małą ich ilością) by mieć aktualnie 91kg wagi ciała. Zależy mi żeby te ~10kg, które mam zamiar zyskać weszło w partie, które zaznaczyłem jako słabe punkty (oczywiście nie obrażę się jeśli część pójdzie w inne partie). To na razie tyle z celów na następne 4 miesiące.

Jeśli chodzi o plan treningowy na najbliższe 4-6 tygodni to będzie taki:
Poniedziałek:
Barki
1. hantle bokiem 4x 6-8 + wyciskanie hantli siedząc 4x 10-12
2. hantle w opadzie 4x 15 + arnoldki 4x 15-12
3. podciąganie sztangi do brody + szrugsy hantlami 4x 8-10
Dwugłowe uda
1. uginanie nóg leżąc 6x 20
Łydki
1. wspięcia na palce stojąc 4x 15 + wypychanie palcami ciężaru na suwnicy 4x 30

Wtorek:
Ramiona
1. prostowanie rąk na lince wyciągu stojąc 4x 12-6 + prosta sztanga stojąc 4x 15-12
2. Popki na poręczach 3x 12-8 + modlitewnik hantle 3x 15-12
3. wyciskanie poziomo sztangi w wąskim chwycie 3x 12-6 + młotki siedząc 3x 12
Brzuch

Środa:
Czworogłowe uda
1. hack-maszyna + prostowanie nóg na maszynie siedząc 4x 12-8
2. suwnica + przysiady ze sztangą 4x 12-8

Czwartek:
Klatka piersiowa
1. wyciskanie hantli na ławce poziomej + wyciskanie sztnagi na ławce poziomej 3x 12-6
2. wyciskanie hantli na ławce skośnej + rozpiętki na wyciągu 3x 12-10
3. przenoszenie hantli zza głowy leżąc 3x 12
Brzuch

Piątek:
Plecy
1. wiosłowanie półsztangą + podciąganie 4x 10
2. przyciąganie drążka typu ‘V’ do brzucha poziomo + podciąganie 3x 12-8
3. przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej siedząc + grzbiety 3x 15-12


Z treningu to by było na tyle. Dokładnie posiłków nie będę miał czasu wam przedstawić niestety. Jeśli chodzi o zdjęcia to mam nadzieje, że pojawią się w sobotę za tydzień (mam problemy z dostępem do aparatu i komputera aktualnie) postaram się dodać je jak najszybciej. Mam nadzieję, że będziecie mnie dodatkowo motywowali i wspierali

Go and get it.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
Lipa trening imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Mógłbyś chociaż uzasadnić?

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
Same superserie to za duza intensywnosc, tak sadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Dla mnie intensywność= masa. Taki mam organizm. Im krócej ćwicze i bardziej intensywnie tym lepiej mi wchodzi.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
No w sumie to ciekawe, zobaczmy co sie bedzie dzialo

Nie lepiej jest cwiczyc cale nogi na jednym treningu ? Albo przynajmniej uda ?

Zmieniony przez - szary7 w dniu 2008-09-06 19:54:17

Zmieniony przez - szary7 w dniu 2008-09-06 19:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Mógłbym ale później chodzę jak robot po zakwasach zawsze

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50629
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
To dajesz

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865










Kilka fot. Więcej będzie dochodziło w ciągu tygodnia ;)

P.S.
Dzięki panowie za życzenie mi powodzenia Spróbuję nie zawieść i was i siebie

Zmieniony przez - BdWiELKi w dniu 2008-09-07 12:20:04

Go and get it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia posladkow w warunkach domowych(:

Następny temat

Plecy....mały problem

WHEY premium