SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hekade / Masa al'a dalibomba / cz2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jednym słowem MASAKRA ...........................................................................................................................................................................................................
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Chciałem wykonać cwicznie w takim ruchu jaki jest na załączonym filmiku , bicepsy tu czułem swietnie ale na nastepnym treningu nie bede sie pochylać, sylwetka bedzie prosto a lokcie bede bardziej cofał w tył tak jak jest w "prawdziwym" drag curl, moze cos lepiej poczuje, zobaczymy. Robilem to cwiczenie pierwszy raz więc jakis tam blad mogl chyba sie pojawic, ciezar nie byl za duzy by zarzucać cialem wiec koniec końców bicepsy pracowały.

aaa, Mainche jak masz wrzucac posty nic nie wnoszace typu "jednym slowem masakra" (i milion kropek) poprzedzajace wypowiedziami innych to z laski swojej daruj sobie bo takiego spamu tu nie trzbeba, moze byc wszystko byle mialo merytoryczny sens
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Stań prosto,wypnij klatkę i prowadź sztangę blisko ciała przez cały zakres ruchu.Łokcie musisz automatycznie cofać w tył.

Złap sobie trochę węziej i będzie dobrze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hekade
yyyy, no to na pler jest, mały błąd nie wiem jak sie nazywa to cwiczenie, nazwa chyba nie ma az takiego znaczenia tutaj


tam gdzie pisze "row" to znaczy ze jest to wiosłowanie, "curl" uginanie, "press" wycisk itp
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Hekade chyba nie jest aż takim tępakiem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to zapamięta to napewno będzie wiedział zanim nazwie ćwiczenie
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
press to wiem ze wycisk, ale dzięki Dawid za tą pomoc, na pewno sie kiedyś przyda

Ron:na pewo wykorzystam technike jaką opisałeś ww poscie. dziękówka

za sek wrzucam wypiske z plerów, filmy juz zaladowane
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
PLECY


Podciaganie na drazku szeroko do klatki 5 x max ( ost p z lekkim zprzyciagnieciem lapy )
9
8
7
6
4 + 5 zpomoca

wiosło nachwyt w opadzie 5-6 x 8
8 x 80
8 x 90
11 x 100
10 x 110
11 x 120
11 x130

wiosło hantla cieżko 5 x 10 +2-5kg i wiecej powt
10 x 32.5
10 x 42.5
10 x 52.5
10 x 62.5
8 x 67.5 < tu juz 5 z pomoca nogi
+ regres 52 x 12p

A.Sciaganie wyciagu górnego waskim chwytem || 3x 12 +2.5
12 x 3 x 45

B.Pullover 3 x 12 +2.5
12 x 3 x 15

MC maly ciezaraz z max dopieciem lopaty 3 x 15-12
12 x 80
15 x 80
15 x 80

Filmy:
Podciaganie: przez aparat plecy tragicznie wygladają, moim telem jak nagyrwam o wiele lepiej sie to prezentuje





wiosło 110kg




wioslo 130kg




Jednorącz 62.5, w trakcie serii zaczal dzwonic tell co mnie calkiem wybilo z rytmu




2 ss: < w 2p pulla pomyslalem ze by moze przytrzymac ciezar w szczytowej fazie ale bardziej poczulem lape niz plecy a w ruchu "jednostajnym" lepiej ten plegar wchodzi





Uwagi:
Nawet dosc dobry trening. Dalem drązek na pierwszy ogien i szczerze mowiac jakos wiecej siły nie bylo anizeli robiac juz na lekko zjechanych pleach po wiosłach ale za to troche lepiej sie te plecy spiely po serii. Potem wiosło nachwytem, ciezej niz ostatnio bylo no ale co sie dziwić skoro pierwsz byl drąg w 5s. plecki dosc dobrze poczułem, w wiosle jednoraćż zafundowalem sobie jeszcze jedna serie ale juz regres z zatrzymaniem na 1sek w szczytowym momęcie by lepiej poczć ten grzbiet i tu go mocno poczułem. Potem serie laczone ktore maksymalnie dopompiły plegar i na koniec mc, sztange opuszczam troche poniżej kolan bo chyba nie ma sensu niżej, tu i tak chodzi by dopinać łopatką i barki wypuscic do przodu gdy jestesmy na dole a nie potrzebnie bym zaburzal jeszcze bardziej regeneracje ud, nie wiem czy mam racje tu? plegar tu maksymalnie poczułem, palił sie masakrycznie i o to chodziło. trening plerow zajął koło 50min
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35850
podciaganie wyglada duzo lepiej niz kedys . Z czasem moze nawet doyebiesz kilogramow do pasa ;)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892903
Serio, ładny drążek Ostatnie powtórzenia może niekoniecznie, ale sam też w ostatnich przestaję już tak pracować łopatkami. Może jeszcze coś z Ciebie będzie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę - zdjęcia i pełne info w środku !

Następny temat

Trening na masę - jak to jest

electro
Polecane artykuły