4 dzień z 24
B Góra
Podciąganie szeroko nachytem
6x3 3/3/3/2/2/2
Wiosłowanie sztangą nachwytem
44kg
Pompki na poręczach
3x12 (11/9/6)
Wyciskanie skos dodatni hantle
3x12 13kg sztangielka
Arnoldki
3x12 10kg sztangielka
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
3x10 5kg
[SuperSeria] Wyciskanie francuskie wsiadzie (sztanga prosta) +
Uginanie ramion ze sztangą (łamaną)
triceps 14kg biceps 20,5kg
Zottman Curl
3x18 8kg
Podciąganie: Gorzej o jedno pow względem pierwszego tygodnia, będzie trzeba to przemyśleć, może inna metoda.
-1
Wiosło: Nie ma lepszego ćwiczenia
+4kg
Pompki na poręczach: Dalej ból mostka, ale mniejszy
+2pow
Wyciskanie skos: Teraz fajnie, przynajmniej zaplanowane pow i serie poszły.
-2kg
Arnoldki : Tak samo jak wyciskanie
-1,5kg
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia: Git..
SuperSeria: Dobra pompa..
-1kg triceps +1kg biceps
Zottman Curl: Lubię to ćwiczenie bo fajnie mnie dobija
Jak widać ciężary się wahają ale to dopiero drugi trening Góry, więc teraz już w 100% są to "startowe kg" (chodź to drugi trening).
A no i..
Waga początek: 75,4-75,5kg
Koniec pierwszego tygodnia: 76,6kg
Dużo, ale wszystko pod kontrolą.