SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kitly-Dziennik treningowy /65/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37238
Nie ,nie i tak jestem zadowolony. QUEBLO jeszcze mam pytanko do Ciebie ,co byś wybrał FBW czy Trudny Mawashigo? Okej przerwa 2 tygodniowa też wystarczy. Tyle ,że po tej przerwie będzie znowu do dyspozycji 12kg hantelek dopiero w styczniu będzie fundusz na kupienie jakiś większych ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
to zrób tak. Dokończ Mawaskiego wersję lżejszą(lub skróć jesli nie sprawia Ci problemów). Zacznij wersję trudniejszą. Później przerwa i wtedy gdy będą fundusze fbw

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1301
Jak bitumiki to kupuj ze strony hegen.com.pl dużo taniej wychodzi, ja ostatnio kupiłem hantle 2x22kg za 120 zł z przesyłką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37238
Tak zrobię. Jednego nie rozumiem jeżeli zakończę łatwy i przejdę na trudny to zaczynam znowu od 2 obwodów itd ?

Mortristan- dzięki za info.

Dzięki za fatygę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
Jednego nie rozumiem jeżeli zakończę łatwy i przejdę na trudny to zaczynam znowu od 2 obwodów itd ?

tak

choc oczywiscie jeśli zamierzasz zrobić "krótszą" wersję Mawashiego to możesz zacząć od trzech obwodow

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1301
Tu masz te hantle które kupiłem:
http://www.hegen.com.pl/product-pol-1790-Hantle-bitumiczne-zestaw-2-x-22-kg.html
+
http://www.hegen.com.pl/product-pol-1767-Hantle-bitumiczne-zestaw-2-x-20-kg.html
+ Jeszcze mam żeliwne 1.
Uważam że z takim skromnym zestawem dużo lepiej przejść na normalne Fbw, u mnie to wygląda tak:
Przysiady z Hantlami
Wyciskanie na lawce
Wioslowanie
Dipsy
lydki

Przysiady z Hantlami
Wyciskanie Żołnierskie
Martwy Ciąg
Drążek Podchwyt
Brzuch
Trening co drugi dzień,na zmianę, no i oczywiście trzymaj michę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
zawsze można zrobić super serie. przysiady z wyskokiem-wchodzenie na wysoki stopień ; podciąganie szeroko-podciąganie wąsko ; dipsy-pompki z nogami na podwyższeniu. ale to bym polecał jak już byś przeszedł treningi na tych wszystkich ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
mam zdjecia w starym dzienniku w podpisie jest linki. Tyle że ja to redukowałem tłuszcz i nadal redukuje a ty budujesz mase, to efekty są inne u cb inne u mnie ;)

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
super-serie są dla zaawansowanych

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37238
Postanowiłem ,że skończę ten plan łatwy dlatego ,że jestem na 6 obwodach a "niby" 8 i można iść na trudny ;] Czuje ,że 7 obwód zrobię ale 8 to chyba z czasem 9:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

proszę o rade

Następny temat

Czy poprawnie wykonuję ?

Wiecej