SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kitly-Dziennik treningowy /65/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
Aa bo bym musiał się ze stojakami pyerdolić bo tak to źle jest, ale na następny tren będę musiał bo takie podrzucanie troszkę męczy. Co powiesz o rozpiętkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
Micha, zaraz lecę jeść kolację

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Oczywiście z tymi oczami w podciąganiu to trochę źle się wyraziłem bo przecież Ty Masz te rączki wygięte w dół ;p Oczy do wysokości dłoni.
Filmik kręcisz od dołu przez co dokładnie nie widać do jakiej wysokości prawidłowo się podciagasz, ale po tym co jest pokazane mogę stwierdzić, że brakuje Ci więcej niż 3 cm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
Dobra koniec z tym podciąganie, poprawie się na następny trening.

Micha na dziś DNT

Wczoraj bylo B:207 T:130 W:296 a dziś jak widać dużo mniej białka, takie wahanie jest dozwolone(była pierś/makrela to dlatego)? (dodam jeszcze, że w DNT jem 50g mniej kaszy/ryżu więc węgle się wahają prawidłowo)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
Jakie dwa ćwiczenia na przedramiona polecacie. Od razu mówię, że uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem odpada bo strasznie mnie bolą nadgarstki (może dla tego, że przedramiona sztywno na ławce oparte, nie wiem) z nachwytem już tego nie było. A więc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uginanie nachwytem i uginanie młotkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
Uginanie nachwytem nadgarstków, czy jak na bicep tylko, że sztangą? Uginanie młotkowe, mam w treningu bicepsów na następny dzień więc niezbyt mogę je wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ze uginanie w stawie łokciowym a nadgarstkowym to troche inna funckja i inne miesnie troche pracują bo ciezkim nachwytem i mlotkim zbudujesz porzadne brachioradialisy/radialisy/brachi a nadgarstkiem silny zginacz i jeszcze jakies muskle ale nazw nie pamietam

to cwicz przedramie albo po tr pleców albo ramion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
To już raczej wole do treningu ramion, bo po plecach jest jeszcze brzuch gdzie przydały by się przedramiona do wiszenia na drągu.

Czyli w sumie do treningu ramion dodaję tylko uginanie sztangi nachwytem po młotkach.

Barki..
....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

proszę o rade

Następny temat

Czy poprawnie wykonuję ?

WHEY premium