SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kitly-Dziennik treningowy /65/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Start(tydzień temu) 72,7 kg - 72,9 kg

Dziś 73,7kg

Ale to wiadome było, że tak będzie. W sumie od teraz dopiero będzie widać ile idzie w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Zapomniałem dodać, że:

Pas: 80-81
Talia: 75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 384
Jakim obciążeniem dysponujesz? Żeliwne czy żel-bet. Zastanawiam się czy szukać konsekwentnie żeliwnych czy żelowe sprawdzają się.

,,Walcz o swoje marzenia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Dzień czwarty

B- Dół

Wspięcia na palce jednonóż 3x12 +17kg
Martwy ciąg 4x10 60kg
Wchodzenie na stopień 4x8 +34kg nie wiem czy trochę nie przesadzam, chyba odejmę 10kg i będę bardziej na technikę stawiał.
Unoszenie kolan w zwisie na drążku 3x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Ale lipton.. byłem u kumpla żeby sprawdzić ile wycisnę na klatę i wycisnąłem 64kg ,ale z drugiej strony ja nigdy nie wyciskałem, zawsze pompki i pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W WL trzeba się postarać, żeby ustabilizować sztangę, bo się chwieje na boki, jak tego nie zrobisz. W dipsach takiego chwiania nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
No wiesz, to był mój drugi raz bez jakiejkolwiek rozgrzewki, chciałem jeszcze 67 zobaczyć, ale zahaczyłem przy ściąganiu i już mi siła spadła, myślę,że wiesz o co chodzi. Wiem, że mało, ale prawdę mówiąc myślałem, że i tego nie wycisnę Ciekawe czy progres w dipach przekłada się na jakikolwiek progres w wyciskaniu. Na pewno ładwka i stojaki to mój kolejny cel do zakupu, ale kiedy... nie wiem.

Zauważyłem, że pisząc każde zdanie jest na inny temat ale spieszę się, idę jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak przekłada się.
Ja nie robiąc w ogóle WL, a tylko dipsy. Przy pierwszym podejściu miałem 85kg x1. I to bez większych problemów.
W dipsach +30kg do pasa x6.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
No.. ja wpierw muszę dojść do 12/12/12/12 później w ogóle o ciężarze pomyślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kitly, Wodyn ostatnio serwuje swoim podopiecznym dipsy jako główne ćwiczenie poprawiające siłę w WL (mam na myśli Baldurana). W dzienniku Bamfette napisał, że woli wyrobić siłę poręczami, a WL wykonywać, żeby opanować technikę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

proszę o rade

Następny temat

Czy poprawnie wykonuję ?

WHEY premium