SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kitly-Dziennik treningowy /65/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
180cm jest okey. 160cm za krótki.
Ja mam 2m i sobie chwalę :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Z gryfem bez ławki i stojaków zdziałasz więcej niż z hantlami. Praktycznie każde ćwiczenie ma alternatywę np. przysiad ze sztangą na barkach możesz zastąpić zercher przysiadem z dead-startu czy hack-przysiadem.

180cm to klasyk rozmiarowy, jak najbardziej ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37250
Czyli lepiej będzie kupić gryf prosty 180cm + (około 50kg obciążenia) niż hantle 15kg x2 ?;)

PS: Jedną hantle mam 12kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Sztangę + obciążenie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ja się dzisiaj dowiedziałem, że będę miał 2x15 za 50 dych. z tego co widziałem na necie to się opłaca. Chociaż teraz trening mam inny, ale to zawsze może się przydac na później bo to żeliwne to się nie zniszczą. A taka okazja może się nie powtórzyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Okazja, to jest na złomie. Pojedź, poszukaj, kolega siłownię zrobił za 400, a w niej stojaki, ławka, gryf prosty 180, wyciągi, hantle. Oczywiście to samoróbki (oprócz ławki i gryfu) i nieoryginalne obciążenie, ale i tak warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37250
Jakie strony polecacie z obciążeniami żeliwnymi -najlepiej od razu z gryfem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
http://www.ecentrum.kelton.pl/
http://www.marbo-sport.pl/

Dwie najlepsze firmy w Polsce, jeżeli chodzi o sprzęt do ćwiczeń. Obie firmy mają także swoje działy na forum, w których znajdziesz m.in recenzje sprzętu.

Dodatkowo, Marbo ma fajną promocję- jeżeli jesteś użytkownikiem forum, otrzymasz 4% rabatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37250
Teraz może głupie pytanie ale czy jeżeli gryf ma fi28 to jaki otwór najlepiej powinny mieć hantle fi30 starczy?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Najlepiej jakby hantle też miały 28, aby nie mieć kłopotu z nakładaniem krążków. Ale 30 to nie aż tak wielka różnica. Szukaj jak najdłuższych gryfików, aby jak najwięcej obciążenia mogło na nie wejść - sprzęt będzie na długie lata.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

proszę o rade

Następny temat

Czy poprawnie wykonuję ?

WHEY premium