SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
Futrzaczko - moje początki biegania to był pot, zaciśnięte zęby i walka o każdą minutę a teraz hmm... niewiarygodne... sobie poprostu biegnę i nawet polubiłam taką forę areo

21.09.2012
Dieta - Crash Diet Dzień 14 drugi dzień wyjścia z Crasha. Niniejszym uroczyście ogłaszam - CRASHA SKOŃCZYŁAM


Miska:
1) mleko kokosowe/maliny/jajo/odżywka
2) makrela/jaja/majonez/pasztet strączkowy + warzywka
3) wołowina z warzywami/pasztet strączkowy + warzywka (wpadnie też jakiś owoc - maliny albo śliwki... mam gastrofazę na węgierki)
4) ??? - jadę do madre&padre więc co dadzą to zjem (plany są następujące: galareta na golonce, kiełbasa, boczek i szynka tatusia z chrzanem mamusi, jajka i pewnie do tego winko domowe albo bimberek)

Przez trzy następne dni miska będzie czysta ale nieliczona - wesele/poprawiny/dochodzenie do siebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
z chrzanem mamusi

Ja bym chetnie poprosila o przepis
Mam nadmiar chrzanu w lodowce :)


Zmieniony przez - akneraj w dniu 2012-09-21 10:08:52

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
Dowiem się jak mamcia robi chrzan to się wiedzą podzielę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
22.09.2012
Miska czysta nieliczona (na jedzonku madre&padre+wesele)


Wymiary:
Efekt drugiego tygodnia crasha, który widziałam w połowie tygodnia (zassany Stefan, fajnie widoczny lekki zarys czwórek... ech..) poszedł na drzewo, bo @ przyszedł trzy dni za wcześnie.




Dziś kompleks sztangowy
Lubię w takiej wersji (i w takiej zrobiłam):
1) martwy ciąg
2) wiosło
3) zarzut ze zwisu do przysiadu i od razu push press
6 rund po 6 powtórzeń każdego ćwiczenia – czas: 10minut 18 sekund, obciązenie 23kg. Tętno pod koniec poleciało w kosmos

Krótki odpoczynek i zrobiłam jeszcze – lekka improwizacja:
1. Przysiad tylny - rozgrzewka 6x30kg, potem 3x 6 x 50kg/57kg/65kg - wreszcie postęp
2. MC klasyk stopy na stepie i baaaardzo wolno wstać i baaardzo wolno powrót… ciężko 3x5x60kg
3. Suwnica 3x10 /20kg/30kg/40kg
4. Negatywy 6x 10-7 sek. Coraz lepiej mi idą. Robiłam różne podchwyt, nachwyt, neutralny
AREO: Rowerek 20 minut + krótkie rozciąganie.


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-09-22 12:22:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43931
Kokosik, zazdroszczę przysiadu i ładnie ciśniesz
I gratuluję spadków

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-09-22 14:40:47

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Marudzisz laska, jest dobrze przyszla woda to i pojdzie reszta prawidlowo reakcje na powtarzane ciecie kalorii zawsze beda coraz slabsze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
23.09.2012
Miska czysta nieliczona - na jedzonku madre&padre+poprawiny


Na weselu zupełnie obojętne były mi placki, tort i inne takie tam. Za to przy "wiejskim stole" bywałam często. Dobra i bardzo smaczna kuchnia. Winko też wpadło...
Wytańczyłam się że hej a nogi nie bolą Dziś powtórka

DNT Bo tańce i hulanki chyba się nie liczą jako trening nuk

Obli, zadowolona jestem z efektów crasha i mam nadzieję, że się utrzymają, choćby w jakimś zakresie. Zła byłam, że @ przed a nie po weselu, jak powinien, przyszedł.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
24.09.2012
Za późno wczoraj dotarłam do domu, żeby policzyć miskę więc dziś na czuja:
1) mleko kokosowe/borówki leśne/jajo/odżywka/siemię lniane
2) soczewica zielona/tuńczyk/majonez/pomidory
3) wątróbka z królika (pyszna)/ziemniaki/fasolka szparagowa
4) cebula/pieczarki/kiełbasa domowa tatusia/jajka
5) pestki dyni
w ciągu dnia wpadły śliwki węgierki około 30dag.

DNT AREO - bieg 50 minut, dystans 6,6km, średnia prędkość 7,9km/h - w sumie jestem z wyniku zadowolona
(ta sama trasa co ostatnio się zagapiłam i zabiegłam - zmierzyłam z ciekawości ile ona ma)
+ krótkie rozciąganie

Od jutra wracam do liczenia michy. Jedzenie na czuja póki co u mnie sprowadza się do większych ilości wszystkiego.


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-09-25 09:07:22
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
25.09.2012
Dieta 1700/130-73-130

Jak zawsze po wszelakich eksperymentach wracam do swojego pierwotnego rozkładu.


I jak zawsze pierwsze dni po przerwie ze strączkami dają mi się we znaki
+ suple (tran, wapno, magnez+cynk, glutka po treningu)
+ warzywa... w ilości niezbyt dużej (chyba się na crashu przejadłam)

Dziś Trening B



dodatkowo między 3) i 4) MC klasyk - nachwytem, nogi na stepie 3x5 50kg/60kg/60kg - to ćwiczenie pomaga mi wzmocnić dół pleców i rozciągnąć dwójki a czuję, że powinnam. Dlatego wrzucam to w moje treningi w dni, kiedy nie robię MC.
Wyciskanie na barki nadal powiżej 20kg mnie miażdży.
Clean powoli do przodu - dużo zależy od skupienia i odłączenia się od tego co się dzieje dookoła.
Przysiad przedni - tu mam problem z uchwytem; nadgastki mnie bolą
Negatywy dziś ciężko, wywalczone

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-09-25 21:52:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 55 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81876
Kokosik spróbuj zrobić przedni ze skrzyżowanymi rękami, ja tak robię i nie mam na razie problemu z utrzymaniem sztangi, tylko obojczyki trochę mnie bolą.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

electro
Polecane artykuły