White Flood wspominam bardzo miło dobre pobudzenie aż musiałem się zmuszać do robienia przerw dłuższych niż 20 sekund :) fajna koncentracja , różnicy w pompie raczej dużej nie było . Ogólnie pozytywnie , dawkowałem według wskazań producenta od czasu do czasu trochę przedawkowując.
...
czyli brałes 1 miarkę czy dwie WF? (bo zalecenia sie zmieniły)?
chcesz mocniejszy (mocniej pobudzający) preparat czy raczej nie?
chcesz mocniejszy (mocniej pobudzający) preparat czy raczej nie?
...
To ja się powtórzę . 1) cel: czysta masa mięśniowa
2a) nazwa produktu/produktów*:BCAA , Kre-Alkalyn, AAKG
3) staż: 2 lata
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 3 miesiące
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe : 1 cykl : Kre-Alkalyn + HMB
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: Będzie to dobre połączenie czy proponujecie coś innego ? Jak jeść kreatynę żeby dawka przekroczyła tą zalecaną przez producenta ?(czyli 2 rano i 2 przed treningiem) Bo chce żeby mnie troszkę lepiej pokopało.
2a) nazwa produktu/produktów*:BCAA , Kre-Alkalyn, AAKG
3) staż: 2 lata
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 3 miesiące
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe : 1 cykl : Kre-Alkalyn + HMB
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: Będzie to dobre połączenie czy proponujecie coś innego ? Jak jeść kreatynę żeby dawka przekroczyła tą zalecaną przez producenta ?(czyli 2 rano i 2 przed treningiem) Bo chce żeby mnie troszkę lepiej pokopało.
...
z tego co pamiętam to porcja była koło 10 g ale nie jestem pewny. Ja tym razem nie chcę używać preperatów przed treningowych prosił bym o propozycje staków kreatynowych mogą być z zawartością no- boosterów :) bo nie wiem co mam wziąść a kruche fundusze mam , ale dieta oczywiście jest .
...
Htek ja bym polecił:
- https://sklep.sfd.pl/Fitmax_Kreatyna-opis969.html - DT: rano i po treningu po 2 - 3g; DNT rano i po poludniu po 3 - 4g
- https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1948.html - tylko w DT 30min przed treningiem miarka. To jest lekka przedtreningówka.
_________
Chyba, że nie chcesz faktycznie przedtreningówki (bo zrozumiałem że uważasz, iż finansowo nie możesz sobie pozwolić), to weź:
https://sklep.sfd.pl/Ultimate_Nutrition_Horse_Power-opis448.html - DT: rano 10g, przed treningiem 20g; dnt rano 10g i po południu 10g
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Mega_Caps-opis26085.html - DT: po treningu 3 - 4 cps, DNT do porcji HP po 1 - 2 cps
- https://sklep.sfd.pl/Fitmax_Kreatyna-opis969.html - DT: rano i po treningu po 2 - 3g; DNT rano i po poludniu po 3 - 4g
- https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1948.html - tylko w DT 30min przed treningiem miarka. To jest lekka przedtreningówka.
_________
Chyba, że nie chcesz faktycznie przedtreningówki (bo zrozumiałem że uważasz, iż finansowo nie możesz sobie pozwolić), to weź:
https://sklep.sfd.pl/Ultimate_Nutrition_Horse_Power-opis448.html - DT: rano 10g, przed treningiem 20g; dnt rano 10g i po południu 10g
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Mega_Caps-opis26085.html - DT: po treningu 3 - 4 cps, DNT do porcji HP po 1 - 2 cps
...
Dzięki wielkie za podpowiedź , napisz mi jeszcze co sądzisz o Creatine Xplode z olimpu bardzo przystępna cena. Przed treningówek nie chcę bo po treningach za duże zjazdy mam a muszę dużo się uczyć + praca jakoś mi źle na psychikę wpływają resztę dnia jestem jakiś zdołowany i rozbity ;)
A dokładniej co sądzisz o połączeniu Creatine Xplode + Olimp monohydrat mega caps
Zmieniony przez - Htek w dniu 2011-03-30 13:14:16
A dokładniej co sądzisz o połączeniu Creatine Xplode + Olimp monohydrat mega caps
Zmieniony przez - Htek w dniu 2011-03-30 13:14:16
...
może być, ale olimp creatine xplode - to po prostu 7 rodzajów kreatyny + tauryna, z czego w istatniejdawce jest magnezowy chelat i jabłczan. Ja akuratwychodzę z założenia że nie ma wiekszej róznicy czy bierzesz jedną formę kreatynyczy 4 czy 7. wiec ja wziałbym np mono (albo samą creatine xplode), a z droższych - orotan + dot ego jakiś booster przedtreningowy, lub wspomniane HP. Nitro ener jest łagodny, dużo mniej pobudza niż WF, nie ma zwały po tym. Ale zrobisz jak bedziesz uwazał.
...
1) cel: masa i ładna rzeźba
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Biogenix Cell Pump 665g .
3) staż: 2 lata z przerwami. 4 miesiace intesywnego cwiczenia
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Nie wiem zczym połaczyc Pumpa, czy z HMB czy z jabłczanem. Brak pomysłu
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Trec CM3 1250. Bardzo dobra kreta, polecam.
6) możliwości finansowe:100-150zl
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa) Brak jakiego kolwiek cyklu.
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Biogenix Cell Pump 665g .
3) staż: 2 lata z przerwami. 4 miesiace intesywnego cwiczenia
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Nie wiem zczym połaczyc Pumpa, czy z HMB czy z jabłczanem. Brak pomysłu
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Trec CM3 1250. Bardzo dobra kreta, polecam.
6) możliwości finansowe:100-150zl
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa) Brak jakiego kolwiek cyklu.
"Si Vis Pacem Para Bellum"
...
GuliwerBJJ - w zasadzie puszka samego CP wystarczy na cykl, ale możesz dokupic troche jabłczanu lub innej formy, jak chcesz pociągnąc dłuzej
HMB bym nie kupował
Jesli zalezy Ci na ładnej rzezbie - to dopracuj dietę i ewentualnie zastanow sie czego w niej moze brakowac. I to kup
HMB bym nie kupował
Jesli zalezy Ci na ładnej rzezbie - to dopracuj dietę i ewentualnie zastanow sie czego w niej moze brakowac. I to kup
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Odżywki marcowe pod lupą
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- 300
- 301
- 302
- 303
- 304
- 305
- 306
- ...
- 307
Następny temat