SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
misworld

Aniu, ja wiem
Psiii, Ty cienias Ja nie mam odwagi zajrzeć jaki Ty czas w tym wykręciłaś, więc nie bluźnij
W związku z tym, że tak się lubimy, mam propozycję Wróć do prowadzenia dziennika i raz w tygodniu będziemy losować s-w do zrobienia i dzielić się wrażeniami, co? Faaaaajnie będzie


ok , wchodzę w to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Jak w grudniu dalej będziecie się w to "bawiły" to dołączę Na razie boję się, że krzywdę sobie zrobię....

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Gerls, ja nie robię nic innego niż Wy Jedziemy wszystkie tym samym wózkiem

Agata, muskle, muskle i to, troszkę zacieszając, coraz fajniejsze Szczególnie fascynuje mnie ostatnio grubość moich plerów, bo ta talia z boku jest taaaaka wąska
Arphiel, i wzajemnie! i wzajemnie
Red, pierwsza do książki to raczej Ty
Ola, pewnie

Ania,
Wieczorem, razem w wypiską, wrzucę coś z domu do Twojej akceptacji Robiłam kiedyś takie coś fajnego, z 80 invertów, to można do tego dodać burpee pod drążkiem, z wyskoku do podchwytu i jeśli chodzi o mnie - kaplica
Ekstra

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
miśka, dawno mnie u Ciebie nie było - ale widzę, że czymasz się dzielnie i dajesz czadu
Szacun za treningi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Aineko, do Ciebie również moja wypowiedź wyżej
_________________________________________________________
dzień 29
MICHA:
wg 140B/70T/150W +omega+mg+multipack

TRENING:

Yyyyyy
Za szybko po s-w; w całości do powtórki. I seria pod znakiem buntu organizmu, bo czułam, że jakbym się położyła, to usnęłabym od ręki. Zignorowałam, to załączył się kolejny etap - wywiało mi mózg. Aero gdyby było to zrobione byłoby zupełnie na odwal się, więc wolałam zjeść


Marudzenie:
Kolejny cykl i znowu po 4 tygodniach treningów 5x/tydz jakiś kryzys siłowy. W związku z tym dziś i jutro całkowite off-y. Przemyślę też opcję treningów 4x/tydzień albo wywaleniem aero po siłowych a dwiema porządnymi, osobnymi sesjami. Jeszcze nie wiem, ale jak mam się bawić z Anią, to potrzebuję siły , to coś muszę zmienić
Pomiary były, oczywiście bez zmian, więc w DNT węgle ucinam do 100gr, ale tutaj też sobie przemyślałam kilka spraw i doszłam do wniosku, że dopóki widzę i czuję zmiany, nie będę się męczyć. Tym samym w DT będzie po 175gr ww, o! Jeszcze 8 tygodni przede mną i naprawdę chcę dotrwać w tych mrozach. Co dalej - się zobaczy

dzień 30, 31
MICHA:
wg 140B/70T/100W +jw.

DNT
________________________________________________________
Aniu, spójrz :

100 box jump/przysiad z wyskokiem (Ty, z tego co pamiętam stosujesz boxy, ja nie mam możliwości, to wpisuję z alternatywą)
90 pompka
80 swing
70 inverty
60 sit up
50 trusty
40 jump lunges na nogę
30 SDLHP
20 burpee do podchwytu (dobre bydle mnie się nie udawało podciągnąć, ale powisi się trochę, kontrolowanie opuści i piękne gwiazdy murowane )
10 wznosy kolan do łokci (po powyższym )

... i od nowa do 100 to taki żarcik sytuacyjny

Oryginał z dziennika chyba Marty, po drobnych modyfikacjach
To tak na start, bo te gdzie trzeba powracać do obwodów i robić je w koło macieju, są chyba trudniejsze Oczywista, wszystko można zmienić, więc zawsze możemy pokombinować w inną stronę

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-10-26 21:30:36

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Przemyślę też opcję treningów 4x/tydzień albo wywaleniem aero po siłowych a dwiema porządnymi, osobnymi sesjami

u mnie tez aero po silowych ciezko a po nogach to juz wogole nie robie znajomy z silki mowi ze tez po nogach nigdy nie robi aero bo latwo o kontuzje. zreszta wogole to aero to tylko przeszkadza, najlepiej by wogole tego nie robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
O widzę ładne bydle na start wymyśliłaś
Dołączyłabym się ale się Was boję

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
o jezusie święty, po takiej wytrzymce to trza by mnie było bankowo reanimować a w zasadzie to na pewno gdzieś już w 1/3-ciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
misworld

Aniu, spójrz :
100 box jump/przysiad z wyskokiem (Ty, z tego co pamiętam stosujesz boxy, ja nie mam możliwości, to wpisuję z alternatywą)
90 pompka
80 swing
70 inverty
60 sit up
50 trusty
40 jump lunges na nogę
30 SDLHP
20 burpee do podchwytu (dobre bydle mnie się nie udawało podciągnąć, ale powisi się trochę, kontrolowanie opuści i piękne gwiazdy murowane )
10 wznosy kolan do łokci (po powyższym )


trening znam (wersje pierwotną) , wykonywałam go jakieś 1,5 roku temu. Dzisiaj wykonałam twoją wersję (s-w zawsze wykonuje w sobotę )
ekmh co to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
co tu sie dzieje... az strach zagladac, bo od samego czytania o tych wytrzymkach mozna sie zmeczyc
jakby tak te zera wykreslic, to taka wytrzymke to ja tez moge zrobic a Twoja wersje to pewnie caly dzien bym robila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium