SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Gerls, jakie szczupło, jakie chudo - nic z tych rzeczy, Szalone Gdzie się nie dotknę mam 2cm plasteliny; noooo, na łapach i udach to bardziej glina jest
Nie mam problemów z postrzeganiem siebie, więc mówię jak jest - mocarnie, miękko i szeroko
Dziękuję za tyłek Ale znowu muszę kilka spraw sprostować Zauważcie proszę, że ja mam bardzo zarysowaną krzywiznę kręgosłupa i mając 90 w talii też tak było, także bez wątpienia to cudo optycznie poprawia pupę

Arphiel, powiem szczerze, że liczyłam, że przemiana 2013 będzie z Twoim udziałem Jesteśmy trzy, namówi się jeszcze Mikosiowate i Vikowate Lejdiski i będzie czad Gópie - w październiku umawiają się na to piekło


Z nowinek: mam WueF na zaocznych Już ja zrobię tym biedaczkom rozgrzewkę
________________________________________________________
dzień 17
MICHA:
wg 140B/70T/150W+omega+multipack

DNT

dzień 18
MICHA:
wg 140B/70T/150W+omega+multipack

TRENING:

PP: udało się ciut progresować
fronty: powtórzyłam, bo ostatnio było b.ciężko; dzisiaj lepiej, więc dołożę
wykroki: II i III na raty; łopatki mi puszczały; diabelne ćwiczenie
WL: dużo lepiej niż ostatnio, lżej, więc dokładam


Jeszcze tydzień i 4x10

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-10-14 22:04:00

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
To ja im już teraz współczuje rozgrzewki. Dla mnie na wszystkich zajęciach jest najgorsza właśnie rozgrzewka
..... ale jak Ty im zafundujesz rozgrzeweczkę to ..... uffff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
namówi się jeszcze Mikosiowate i Vikowate Lejdiski i będzie czad

czy Ty mnie zabic chcesz czy jak...
W kazdym razie przyznaje sie, ze od jakiegos czasu obmyslam strategie, jak to z praca polaczyc i byc moze cos sie uda wykombinowac

No i dziewczyny maja racje, jest szczuplo, jest dobrze (a taka falde to ja tez mam).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
roksanna, nie codziennie mam okazję wchodzić po schodach na trzecie piętro z osobami pięć lat młodszymi, taaaak żałośnie sapiącymi z tego powodu Nie mówiąc już nic o tym jak szczuplutkie dziewczyny są chamsko otłuszczone
Wykończę ich w swoim czasie
Viki, ja wiedziałam

Jeszcze kończąc o focie - ja obnażam fałdę, a Wy żem chuda, to ja się upieram, że nie, serio I jak mówię, że tłusto i miękko to nie znaczy, że płaczę do lustra jaka to ja gruba; wręcz przeciwnie, bo ja do lustra mimo wszystko, się napinam Zdjęcia kłamią, to ja już ich nie będę wklejać

dzień 19
MICHA:
wg 140B/70T/150W +omega+multipack

TRENING:
interwały biegowe 5x ~30/30

Pięć, bo pierwszy nie był wyjątkowo wyjątkowy

dzień 20
MICHA:
wg 140B/70T/150W +omega+multipack

TRENING:

Zaczęłam z trustami 2x13kg, ale nie szło mi to zbyt pewnie, to po I obwodzie wróciłam do sprawdzonych 11stek.
Inverty wszystkie z przytrzymaniem.
Znam już wiele s-w, ale to stawiam na pudle, obok parszywej 12tki konkursowej (tej co zaczyna się od 12 przysiadów i dochodzi do 12 obwodów), jeśli chodzi o stopień trudności. Wraz z malejącą siłą, zwiększa się znacznie poziom potrzebnej wytrzymałości
Czas nędzny, ale od 6-6-6-5-5 zaczęło mi być wszystko jedno. Głównie to zasługa invertów


Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-10-16 22:41:05

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o kurcze ale trening , wpisz go w post z ze zbiorem treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Obli, on tam jest pod numerem 19 tylko w troszkę innej wersji Pod koniec konkursu robiłam go ze sztangą 30kg w trustach i z drążkiem wymiennie na inverty <- co prawda jeszcze dłużej, bo o 10 minut chyba, ale nie ma to jak forma konkursowa
Wygląda bardzo, bardzo niewinnie i pewnie dlatego nie jest popularny Polecam wszystkim
____________________________________________________________
dzień 21
MICHA:
wg 140B/70T/150W +omega+multipack

DNT

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-10-17 14:11:40

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
chciałam zerknąć do Ciebie by jakiś trening zgapić na sw.... z jakimi ty ciężarami jedziesz w tych treningach , ale za trening raczej podziękuję, boję się go

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Miss, zdjęcie by kłamały jakby po fotoszopie były te zaręczam mówią całą prawdę I Ty tutaj nic nie prostuj bo przecież tu nawet nie o wymiary chodzi a o optykę - tak, żeby oko cieszyło a Twoje cieszy nas
W takiej ekipie nie ma szans - system padnie czaiłam się na przemianę 2012 ale dobrze, że dałam sobie spokój bo bym tylko krzywdę sobie zrobiła moją niewiedzą i brakiem doświadczenia

Tęskniłam za wytrzymkami ale jak patrzę na te wasze treningi to już nie tęsknię

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Arphiel ma racje, to co widzimy na zdjeciach podoba sie nam i to najwazniejsze

Ale Ty masz te treningi... mnie te wytrzymki przerazaja

Arphiel ja tez myslalam o przemianie 2012 i dobrze ze sie nie zglosilam. Teraz przynajmniej jestem bogatsza o doswiadczenia tegorocznych uczestniczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
misiaaaaaa, Ciebie już chyba odtłuszczyło całkowicie, widać po focie, że to skóra, jak złapię za swój mam podobnie, tłuszczyk będzie, ale więcej tam skóry przecie jest
Pacze na treningi i normalnie boję się Ciebie

Zmieniony przez - IronWoman w dniu 2012-10-18 02:01:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium