SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
dzisiaj zastanawiałam się za jakie grzechy taki trening nóg .
Teraz leci tydzień 7 czyli do 12 5 tygodni zostało.

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2013-01-30 09:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mikosiu, bo ja tak piszę Co jak co, ale wiem
Marta, po mistrzowsku Jak zadek i dwójki z tego wyjdą, to powinny być wdzięczne
Ann, chyba, że Marta wakacje pod palmami dolicza, bo wtedy wychodzi, że jesteśmy w 9 tygodniu. Jeśli mowa o samych treningowych tygodniach, to rzeczywiście, do końca jeeeeeeeszcze
Mali, ja w domu sapię, więc wszystko na miejscu Klęczeć można od razu Tak i my wytrzymam jak i Ty
________________________________________________________________
dzień 46

TRENING:
cardio: 5 interwałków + 35min marsz
Wstałam Podoba mi się to, że nie ma czasu na myślenie - wstajesz i czy boli czy nie, robisz.
Wyskoki w moim wykonaniu to żenua. Do klatki brakuje kilometra, a i obicie zada zaliczałam. Nunie mięciusieńkie
Spacer za to, miejscami po szczerym lodzie

Ładnie takie coś nakręca Cały dzień mogłabym na golasa chodzić. Generale, Ty znakomicie wiesz co robisz


Chciałam podpytać o czita To może być absolutnie wszystko na co mam ochotę? Nawet jeśli miałoby zawierać mnóstwo tłuszczu? Po głowie chodzi mi ser żółty i majonez i np. taka grahamka z masłem i powyższym wchodziłaby w rachubę? Mogę też wciąć placka owsianego z żółtym, albo jajka (żółtka ) z groszkiem, majonezem, albo fasolkę po bretońsku (znajomy mnie obdarował porcją i podobnież zagęszczał samymi warzywami). Generalnie sądzę, że mogę wiele i dużo wciąć , ale chciałam się tylko upewnić czy taki bardziej tłuszczowy niż białkowy posiłek może być przed/po treningu w tym cyklu?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
czit to czit , jesz to na co masz ochotę Marta np pisząc mi o czicie napisała tylko abym nie zjadła 2 bombonierek tylko żeby to był np. "normalny" obiad lub coś w tym stylu . Swoją grahamkę czy co tam chcesz możesz zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ann, ta jest Gdzie bombonierki jak jest ser żółty // żółtka // łosoś Będzie cudownie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Przerazaja mnie te Wasze wypiski z treningu... od samego czytania mozna sie zmeczyc i jakos tak wszytsko boli
Dzielna jestes, tez jestem z Ciebie dumna

I bardzo sie ciesze, za masz czita Smacznego
A bulke to sama bym zjadla... tak dawno nie jadlam chleba. No i teraz mam smaka na grahamke z maselkiem, lososiem wedzonym i serem zoltym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Cziiiiit czekam na wypiski z orgazmu gębowego

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, Piękności Mamy te same smaki chyba, bo dokładnie to właśnie opędzlowałam
Mikosiu, Dont, zrobiłam fotkę Wyszło niechlujnie, bo mi się spieszyło

Więc wpadła wcześniej wspomniana grahamka z masłem, serem, łososiem, papryką i ogórami konserwowymi, bo mi się kwachu chciało
Dokładamy obwodów? OK; Zerujemy fat? OK; Spotykamy się z Ann w połowie przemaszerowanej drogi? OK; Odwiedzamy Martę na pieszo? OK Achhh, czuję się niezniszczalna styrana, ale niezniszczalna
_________________________________________________________________
dzień 47

TRENING:

Wracam zza światów
wycisk: jak wyżej
wiosło: odpowiednio dobrałam hantlę
rozpiętki: niestety, nie mam jak gum porozstawiać; próbowałam z jedną przewieszoną przez drążek, ale na klatę to średnio oddziaływało; zrobiłam na płaskiej, mogę pokombinować inaczej suma sumarum, ładnie mnie potraktowało - szczególnie mowa o 3 serii, kiedy to po wiośle wyjątkowo tępo patrzyłam w sufit
serratusy: coś mi to nie wychodziło nie umiem się podnieść tak wysoko by poczuć brzuch tak jak pewnie powinnam; na pewno hantelki mi się fajtały, a sam bęc czułam przy burpee zaraz po nich
pompki:
gumy: wiadomo - wszyscy je miłują to ściąganie podchwytem dobre jest
plank: mocno do siebie przemawiałam by dobijać do 15stek; robiony na zmianę - w I serii, mocniejsza strona zrobiła więcej dlatego tak to dziwnie oznaczyłam; później robiłam po 5 na stronę i błagałam o litość
burpee: świetne, zwiewne, lekkie, rześkie
ogólnie: dokładnie po pierwszych pompkach można kończyć, a dochodząc do tej masakry, planka, wyje się do księżyca Praktycznie wszystko wychodziło na raty. Więcej takich zestawów
Poza tym, mój zad ma zakwasy życia


Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-01-31 22:59:00

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak czit potrafi zmienić człowieka hahaha

Poza tym, mój zad ma zakwasy życia
Zazdroszczę osobiście uwielbiam dvpne zakwasy


no to teraz życzę wytrwałości na te 5 tygodni, bo widzę, że siły już masz

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-01-31 23:05:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium