SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Najlepiej całą Ladies paczką wejść na siłownie i zrobić szał miłego odpoczynku mis

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Kiedy tu się będzie coś trenować? Bo o opitol była prośba a nie ma za co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Miśka ma offa chyba do poniedziałku

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Arphiel, wielki zjazd Ladies 2013, na którym z Ann odtańcujemy pokaz fitness przy użyciu gum w ogniu , to chyba po Przemianie, tak jak ustalane było wcześniej, hmm? Krewetka o Kraku wspomina to ja jestem ZA Będziesz miała tylko całą Polskę do przebycia ale warto, bo autografy masz jak w banku
Ola, my to się jeszcze na poszukiwania skórki musimy ustawić
Red, a dzisiaj nawet to gdzieś słyszałam
Chudzinko, Ty o treningu a ja śledziem go Ale czuję się przywołana do porządku i już w sobotę stawiam się na polu bitwy
Mikosiu, w sobotę Ale powiem szczerze, że to moja pierwsza taka przerwa, że organizm się nie mógł odnaleźć i troszku szalał. Bądź co bądź, cytując Ciebie - nie ma to tamto, lato nieuniknione
Generale, melduję, że poprzestawiam rozkład i zacznę od końca, czyli klaty/pleców, później barki i nogi na końcu, bo tam DNT stosunkowo szybko wpadnie

Oddalam się teraz na dalszą medytację

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
misworld
Arphiel, wielki zjazd Ladies 2013, na którym z Ann odtańcujemy pokaz fitness przy użyciu gum w ogniu


Ale obowiązuje strój bikini żebyśmy się mogły rozpoznać po tyłkach i plecach

No no to czekamy na koniec demobilizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
eee za Krakowem jestem i ja przybędę was podziwiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 100 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26622
Świetne postępy;)
Misss ćwiczysz w domu z ławeczką, czy da się obejść bez? Ja zastanawiam się nad kupnem stojaków do małego mieszkania, ale po tym przychodzi refleksja: jeśli kupiłabym stojaki to co z ławeczką? Można bez niej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
zaczynatalam sie w Twoim dzienniku !! kurcze Twoje osiagniecia robia wrazenie dosc narzekania musze wziac z Ciebie przyklad i spiac poslady ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium