SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
miss allachy zrób na balkonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Wróciłaś
Trening na balkonie... No tego to jeszcze nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
mis ale jaja sasiedzi z naprzeciwka beda mieli kino

w kwestii zaczepiania gumy, u mnie dobrze sprawdza sie przyciskanie wersalką, tzn zakladam gume za nozke od kanapy i gra i buczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O juz wrocilas z plazowania? A moze sie tak odwodnimy i zrobimy podsumowanie? Mile widziane calkowicie z poczatku ne sfd before i terazniejsze after w zestawieniu

Zmieniony przez - Martucca w dniu 23-06-2013 13:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mikosiu, miałaś rację
Ann, Biała muzułmanka na ośce K2E też musiałoby być atrakcją
Agnete, Czekam cierpliwie na Twą pupę
Red, sprawdziłam - odjeżdżam z kanapą

Marta, robiłam wcześniej wypiskę i zaraz po tym miałam się wybrać po wpis do indeksu, kiedy przyszła powiadomka z wiadomością od Ciebie. Odczytałam od razu, zrezygnowałam z robienia wypiski i przestraszona, w te pędy poleciałam do szkoły
Emocje opadły , bo określenia: before-after, odwadnianie oraz większe, jawne podsumowanie wychodzące od Ciebie Marta, jakby napawają mnie strachem i dużą odpowiedzialnością Ale też cieszę się przeogromnie, że kwalifikujesz mnie już pod takie określenia, zwłaszcza to odwadnianie
Na koniec września stuknie mi druga rocznica, to może poczekamy do tego czasu, żeby już tak tradycyjnie było? No i mniejsza lipa będzie, bo całość jak całość, ale lędźwia mogłyby odpuścić, kolana się zredukować i ręce bardziej nakreślić
Samej wystarczyłoby mi posyłanie fot jak dotychczas, ale zrobię jak zarządzisz No i znamy starą prawdę -> Mis lubi pisać a przez 21 m-cy wydarzyło się całkiem sporo
________________________________________________________________
dzień 2

TRENING:
Plecy + biceps
3x15

1. Ściąganie szeroko
2. Wiosłowanie hantlą

8/8/7x10+5
3. Przyciąganie gumy do brzucha
4. Ściąganie gumy podchwytem
5. Uginanie z hantlami

4/4/4x8+3x7
6. Uginanie z hantelką na piłce
7. Uginanie z gumą

+marsz 20min

*ściąganie- bez przerw się nie obyło; ładnie obudziło mi najszersze do życia po przerwie
*wiosło- hyh II bardzo umęczona, zawłaszcza w słabszej, rozpoczynającej stronie
*uginanie- żyłowało, ale też łapka fajnie się kształtowała
*uginanie z piłką- nie robiłam, bo zapomniałam napompować piłkę, a na wszystkim innym było strasznie niewygodnie
Brzuch po tych dwóch dniach mam tak obolały, że w połączeniu z najszerszymi, śmiać się jak człowiek nie mogę Cycki bolą, łapy palą, garbić się nie mogę, a przyciąganie gumy do brzucha, to niech szlag trafi


dzień 3

TRENING:
spacerro 50min

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Jesus jak Ty pieprzysz
odwadniaj się i pokazuj ten tyłek
zresztą nie będziesz później miała czasu bo do mnie przyjeżdżasz

Zmieniony przez - mika w dniu 2013-06-23 20:45:23

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Patrzyłam dzisiaj na ogłoszenia na copywriterów żeby sobie ulżyć

Pamiętam o spotkanku

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Chcemy podsumownie I tyłek I cała resztę też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
a po drodze jeszcze spotkanie ze mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium