SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Missssssssssssssss jestem pełna podziwu - niezły masz ten trening!! Super Ci idzie!!
Tez chciałabym tak jak Ty umieć słuchać swojego organizmu Niech wprowadzone zmiany przynoszą efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Podpatruje :)
Jednak widzę motywacja u ciebie pozazdroszczeniu , nie niby spadło 4mm tylko spadło rzeczywiście.
Pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
ha ha ha ktoś się wyśmiewał z mojej opony 21mmm
jeszcze ja zrobię redukcję a Ty masę

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mali, Wojo, hej Wam
Mikosia, nie wierzę w te pomiary Pomiary sucks
Ja masę, a Ty redukcję -> Bez obaw, to nam nie grozi
________________________________________________________
dzień 34
MICHA:
wg 140B/70T/175W +mg+multipack+b6

TRENING:

PP: im dalej w las tym trudniej; jeszcze trochę i będę kończyć na dwóch seriach nie tylko łapy wysiadały, moc w samym wybiciu też już nie ta
przysiad: znowu mi się pomyliło - wyszłam na to samo, ale w II serii ten ciężar to pomyłka; zacznę liczyć z kalkulatorem chyba
wykroki: łączny ciężar sztangielek; I seria chodzonych, ale łopatki mi puszczały, znowu; rozpraszałam się i wstawałam czasami tak z biodra ; reszta z tego powodu była w miejscu; będę męczyć te chodzone, ale pokornie zmniejszam ciężar
WL: śmiesznie wyszło, ale klatę to już od jakiegoś czasu czuję, że mam
aero: aaaaa się zmachałam


dzień 35
(V tydzień zleciał )
MICHA:
wg 140B/70T/150W +mg+b6+multipack

TRENING:
bieg, 4,9km, teren pagórkowaty
Czekam momentu kiedy bieganie nie będzie mnie tak wysysać z siły. Zaczęłam wyprostowana, a przy końcówce, bardziej przechylona, potykałam się o własne nogi Jest lżej niż było i dopóki jest pogoda (dzisiaj było mi super), to będę to męczyć.

Po wczorajszym treningu, obudził mnie dzisiaj, już któryś raz, taki niemiły skurcz żołądka. Przeszło jak zjadłam Nie wiem o co chodzi, bo posiłek potreningowy bardzo szanuję. Razem z przedtreningowym są dla mnie ważniejsze niż śniadanie.

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-10-31 19:28:09

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
Mis, zrobilam pasztet bez pieczenia z Twojego przepisu - mniaaaaaaaam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Magalina, cieszę się, że posmakował. Ja również do niego często wracam, szczególnie na koniec miesiąca
_______________________________________________________
dzień 36
MICHA:
wg 140B/70T/100W +mg+b6+multipack

DNT

dzień 37
MICHA:
wg 140B/70T/175W +mg+b6+multipack

Jakoś szybko się ta szama rozchodzi

TRENING:

Powtórzony, bo ostatnio nie do końca byłam zregenerowana.
zarzut: bez komentarza
MC: pewniej niż ostatnio, ale to nie znaczy, że lekko; tą 60tkę to miałam ochotę po dwóch powtórzeniach zostawić
żuraw: opadanie niemalże do upadku mięśniowego, unoszenie nadal poza moim zasięgiem
drążek: lepiej
wiosło: przy tym to ja kiedyś zejdę "Umarła przy wiośle, po podciąganiu ..."


Chyba spać pójdę

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-11-02 14:20:40

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Jakoś szybko się ta szama rozchodzi

popieram wlasnie dzis doszlam do wniosku, ze nie czuje ZADNEJ roznicy pomiedzy 1700 i 2450 kcal

No i przeczytalam, ze Marta juz niedlugo zajmie sie Toba oj bedzie sie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, to będzie przełomowy okres w mojej karierze Spiszę Marcie chyba jakieś ślubowanie, bo nie wiem czy wie, ale ja konam już przy uginaniu ze sztangą a gdzie tempa, ba - gdzie trening dzielony Ja prosta jestem, taka prymitywna - praca u podstaw i zgon
___________________________________________________________
dzień 38
MICHA:
wg 140B/70T/150W +multipack+mg+b6

TRENING:
bieg 5,5km, teren bardziej humanitarny niż poprzednio
Jeżeli takie chwilowe uczucie, że biegnie się w miejscu i świat się nie rusza, oznacza tę granicę, którą trzeba przebiec żeby było łatwiej, to chyba mi się udało Ogólnie coraz lepiej idzie dlatego też tak 0,5km mnie dalej poniosło Pogoda idealna.

Na tych moich tłustych szkitach zaczyna wychodzić mięso z przodu i nie mówię tu o przywodzicielach Słabe to jeszcze, ale niech się robi

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mis ,szczęście Ty moje ,chciałabym choć umieć rozczytać te Twoje treningi ,a o ich wykonywaniu nawet nie marzę .
Mis czy w dni w ,które nie mogę biegać mogłabym wykonywać wytrzymkę "Miękkie nogi" (o ile oczywiście dam radę ),czy to nie jest dobry zamiennik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Odpisałam u Ciebie jak robiłaś wypiskę, więc spójrz na post wyżej

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium