SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Marta - jest jeszcze jedno

" wiesz co, tak szczerze: kiedyś wyglądałaś lepiej "

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To już stadium końcowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Martucca
Bo to jest tak:

najpierw pytają:
"po co to robisz"
(bo zazdrość zżera, że się zmotywowałaś),

potem mówią, że
"źle to robisz"
(bo tak tego nie zrobisz, za dużo jesz, mięśnie Ci urosną... Ale już widać, żeś schudła),

potem znów pytają, ale
"jak to robisz"
(bo widać coraz wyraźniej, że chudniesz)

i dalej
"po co to robisz"
(bo naprawdę widać, że coraz lepiej wyglądasz),

dalej
"nie rób tak już"
(bo dobrze wyglądasz)

i w końcu
"nie możesz już tak robić"
(bo wyglądasz taki jak one/oni nigdy nie będą wyglądać)...


Im dalej na swojej drodze jesteś, tym ludzie bardziej upierdliwi. Najlepiej, żebyś miała ich coraz głębiej w swojej umięśnionej d.pie- głębokość niech będzie wprost prporcjonalna do ich upierdliwości

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-04-13 11:14:21


miss, ślędzę Twój wątek z cichacza i od razu Ci pospamię- kurczak jak czytam słowa Marty to przypominają mi się koleżanki z pracy(z deka otłuszcone, a większośc skinny fat)... a Ty miss się nie przejmuj jak schudniesz to dopiero się zacznieja schudłam tak znacznie 3 lata temu- w sensie bujam się z podobną wagą) i wiesz co ja mam teraz takie pytania retoryczne- 'pani Aniu wcale pani nie utyła, co pani robi' kuźba mam zawsze ochotę się mocno odciąć, że żrę czekoladowe mufinki odchudzające i robię 10 brzuszkow dziennie...co raz słyszę, ale masz ładną cerę ostatnio.. po czym- czy Ty nie możesz się normalnie odżywiać- jak widzą moje pojemniczki i odmawiam po raz kolejny słodycza czy zbyt słodkiego owoca(winogrona)... ludziom nie dogodzisz i nie mają wyczucia... ja lubię stwierdzenia że świetnie wyglądasz, a stwierdzenia schudłaś brzmią zazwyczaj z pogardą w tle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Że tak trochę pospamuję.
U mnie ostatnio jest tak:
Laska - czemu nie jesz słodyczy? Nie jesz słodyczy, ale wpier****asz jak głupia. Po jakimś czasie mówię, że idę coś zjeść, bo jestem głodna. Jak to głodna? Po co tyle jesz, przecież Ci w d**ę pójdzie. No, a ja zawsze na to - ale ja chcę, żeby poszło właśnie w dupę - będzie taka sexy odstająca i jędrna. Odp - to ja już nic nie rozumiem. I koniec dalszej rozmowy.


Ale chciałabym być na etapie końcowym, tak jak Ty. A tu jeszcze tyle do zrzucenia zostało.

Dalej laska. Jedziesz - motywuj nas.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-13 14:42:55

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-13 14:43:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bycie złośliwą b.pomaga w takich sytuacjach. Na imprezie do mnie panna "ale ty jestes chuda, brzydko to wygląda" odp " a ty jesteś gruba" Koniec rozmowy, foch na długo (nie mój)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Pozwole sobie na porade. Mowi sie 'SPYERDALAJ!'



























The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ja dziś też ładne zaliczyłam: nie, nie, absolutnie już więcej nie chudnij. Starczy już! Sterczą ci kości, a ty jesteś grubokoścista i to brzydko wygląda. Może jakbyś miała drobne kości, to byłoby inaczej, ale przy takich grubych kościach, bardzo nie ładnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ha! Marta, no dokładnie! W tej kwestii raczej się nic nie zmieni , bo co jak co, ale zamierzam kontynuować i wyglądać tylko lepiej i lepiej. Twoje plany aż się proszą o niespapranie sprawy To, że perfekcyjnie rozgryzłaś mój przypadek i wprowadziłaś w świat, w którym czuję się na miejscu, a do którego sama nie miałabym odwagi wkroczyć, również
Chuda, to jakieś rzeczywiście słabej dvpy te drzwi miałaś [*]
Gesti, przecież Ty też chudniesz, a od razu to nic nie ma. Ja już 1,5 roku się redukuję i jeeeeeeeszcze mi zejdzie
Krewetko, będzie wiadomość
Mikosia, no bardzo chętnie Tak jak pisałam - statystyki mówią, że talia do 60 spadnie mi za 8-10 m-cy, także możemy się umawiać na śnieżynkową hot seszyn
Hera, Ciocia, Paron, Rudziak, to są właśnie te uroki
Wrong, mały faker tu, mały faker tam Ale babie z rybnego to się należy

No nic. Idziemy dalej w stronę światła Ale właśnie dlatego tak cenię sobie to miejsce
________________________________________________________________
dzień 48

TRENING:
Barki + brzuch
3x15

1. Wyciskanie hantelek siedząc
5/5/5
5/5/5
2. Odwrotne rozpiętki
2/2/2
2/2/2
3. Unoszenie rąk przodem
2/2/2
2/2x11+4/2x9+6
4. Arnoldki
5/5x7+2x8/3
5/5/-
5. Wznosy bokiem
2/2/2
2/2x10+5/2po5powt.
6. Wznosy ramion bokiem w pochyleniu z hantelkami
2/2/2
2/2/2x10+5
+ BRZUCH:
przekładanie piłki

12/11/9
11/11/10
serratusy na piłce
15/15/12
15/15/13
skręty z ugiętymi nogami w górze
11/10/10
11/10/10
turlanie piłki
10/9/9
10/9/9
+bieg

Nie zapisywałam przerw. Już pogodziłam się z tym, że niektórych rzeczy nie przeskoczę W każdym razie, łapy trzęsły się tak jak powinny
Arnoldki- nie lubię tego bardzo sprytnie umieszczone
Po brzuchach dosłownie zbierałam się z podłogi. Po II serii, była dłuższa przerwa. Mam wrażenie, że te ćwiczenia są coraz trudniejsze
Bieg na rezerwie, bo trenio bardzo mnie wyprztykał z energii. Siłą woli dołożyłam kilkadziesiąt metrów do poprzedniej trasy


dzień 49

TRENING:
marsz, ponad godzinę

Pomiary:

Spadek pod biustem Ostatnio spadło tam do 82 po "wakacjach pod palmami", ale za dwa tygodnie wróciło i tak w sumie od zeszłego roku, od konkursu, jeśli nie wcześniej, miałam 83. Nieźle.
Brzuch, natomiast jakiś dziwny jest od wczoraj i albo to to interwałowe spadanie, albo był wydęty


Do końca tego dwutygodniowego planu zostały mi plecy i nogi, to nogi zrobię już z tych kolejnych dwóch tygodni, bo przyda mi się DNT przed 1 maja

Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-04-14 16:23:45

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podejrzanie szybko chudniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium